5 dielny obraz na stenu pšenica letná

, ,

5 dielny obraz na stenu pšenica letná

Obraz vytlačený na plátne z bavlny.Obraz na plátne je natiahnutý na drevenom blind ráme a je pripravený na zavesenie do Vášho bytu, kancelárie atď. Obraz na stenu Vám vytlačíme a doručíme do 3 dní. Každý obraz starostlivo upravujeme a dodávame obrazu hlboký farebný nádych vďaka 8 farebnej tlačiarni.

Obraz na stenu je tlačený na plátno zo 100% bavlny, ručne natiahnutý na drevený rám zo smrekového dreva a opatrený so závesným systémom pre lepšiu manipuláciu a okamžité použitie pre zákazníka.Obraz na stenu je starostlivo zabalený a expedovaný priamo ku dverám zákazníka. Možnosť tlačiť čierno-bielo alebo upraviť farby a dodať im sépiový nádych je samozrejmosťou podľa požiadaviek.

Fotka ako obraz sa teší čoraz väčšej obľube.Obraz na plátne je veľmi pekný darček pre Vašich blízkych, vhodný je k deťom do izby pretože je zdravotne nezávadný nesmrdí a dá sa utierať vlhkou handrou. Na výber máte množstvo rozmerov, ktoré prispôsobíme Vašim predstavám, fotky Vám bezplatne upravíme a hotovú fotku na plátne odošleme až k Vám domov.

Obrazy tlačíme pomocou moderných technológií, plátno je aplikované na kvalitný drevený rám. Využívame kvalitné farby, preto vám vieme zaručiť kvalitu na vysokej úrovni a tiež garantujeme perfektné rozlíšenie. Vyhotovenie je možné v trojdielnom, päťdielnom alebo osobitnom prevedení presne podľa vašich požiadaviek.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “5 dielny obraz na stenu pšenica letná”