Pamätná tabuľka pre novorodenca na plátne

Meno dieťatka

Zadajte meno Vašeho dieťatka

Dátum narodenia dieťatka

Zadajte dátum narodenia Vašeho dieťatka

Dĺžka a váha vašeho dieťatka

Zadajte dĺžku a váhu vašeho dieťatka

Miesto a čas narodenia

Zadajte miesto a čas narodenia

Pamätná tabuľka pre novorodenca na plátne

Naše ratolesti sú naša budúcnosť. Krásne chvíle prežíva nejeden rodič pri narodení dieťatka. Tieto chvíle sú nenahraditeľné a už nikdy sa nebudú opakovať druhý či tretí raz. Preto si pamätajme všetko, čo naše detičky urobia, vyparatia, s čím sa stretnú prvý raz. Tieto chvíle sú na nezaplatenie. Po krátkej dobe nám však detičky vyrastú a my zabúdame. Pre tento účel je určená práve pamätná tabuľka pre novorodenca na plátne.

Pamätná tabuľka pre novorodenca na plátne so všetkými informáciami Vašeho dieťatka, ktoré malo pri narodení. Meno, dĺžka, váha, miesto a čas narodenia. Všetky podstatné informácie zavesené u Vás v byte, dome a kdekoľvek si zmyslíte. tabuľka je vhodná aj ako darček, je originálny a špeciálny. Vhodný aj do detskej izby nad postieľku Vašej ratolesti. Dve prevedenia, jedno pre chlapčeka, druhé pre dievčatko.

Pamätná tabuľka na plátne pre dieťatko je obraz na plátne z bavlny o rozmeroch 40x30cm, na ktorej sú vytlačené údaje a je osadený závesným systémom pre ľahkú manipuláciu. Pamätná tabuľka pre dieťatko je určená ako špeciálna dekorácia do vašeho domova. Nepáchne, nevybledne, neopadne, nezmení svoj vzhľad ani farebnosť. Do tabuľky netreba vŕtať ani ju inak prepichovať je osadená systémom na zavesenie.

Pamätná tabuľka pre novorodenca na plátne je vhodná aj ako originálny darček pre Vašich blízkych, priateľov či známych pri rôznych oslavách a udalostiach, pre starých ako aj pre mladých.

Pamätnú tabuľku dodávame do max. do 15dní, no zvyčajne dodanie trvá 3dni. Jednoduché objednanie-stačí si vybrať dievčenské alebo chlapčenské prevedenie, vyplniť údaje dieťatka pre ktoré má byť pamätná tabuľka a odoslať objednávku. A my sa postaráme, aby ste boli maximálne spokojní s tabuľkou. Pri špeciálnych požiadavkách nás neváhajte kontaktovať a my Vám pamätnú tabuľku vyrobíme na mieru.

Tabuľku Vám môžeme vyrobiť aj na pvc dosku. Pamätná tabuľka pre novorodenca na plátne s 3D efektom.Pre objednanie na pvc doske nás neváhajte kontaktovať alebo kliknite sem

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pamätná tabuľka pre novorodenca na plátne”