Fototapeta-Tapeta na stenu z vlastnej fotky

Original price was: 19.99 €.Current price is: 9.99 €. s DPH

Celková Plocha (m²)
Cena tapety

Fototapeta-Tapeta na stenu z vlastnej fotky

Už vás nebaví pozerať sa na obyčajné biele steny, no do maľovania sa vám veľmi púšťať nechce? Máme pre vás skvelé riešenie, a to je fototapeta. Tapety na stenu v súčasnosti nenájdete v každej domácnosti. Je to moderný doplnok, ktorý váš byt či dom oživí jedinečným spôsobom. Záleží len na vašej fantázii, aký motív by ste chceli mať, fototapetu na stenu vyrobíme presne podľa vašich predstáv.

Tapeta z vlastným motívom

Fototapeta sa vyrába len z tých najkvalitnejších materiálov. Materiál prepúšťa vzduch a vôbec sa nemusíte obávať toho, že by tapety na stenách zapáchali. Gramáž fototapety je 180g/m2. Jedna fototapeta je široká 60cm a dĺžka je neobmedzená, čo znamená, že si ju zvolíte presne podľa vašich predstáv a potrieb. Fototapeta sa hodí do každej miestnosti. V spálni sa vďaka nej môžete ocitnúť v oáze pokoja, v obývačke zas vytvoríte dojem, že ste na luxusnej dovolenke. V detskej izbe môžete deťom vytvoriť čarovný svet, zrazu sa ocitnú s princeznami na zámku, uprostred džungle plnej dobrodružstiev alebo v inej galaxii ďaleko vo vesmíre.

Buď unikát s vlastnou fototapetou.

Určite sa chcete odlíšiť od iných. Fototapeta s vlastnej fotky je tým pravým riešením. Môžete sa spoľahnúť, že podobnú tapetu doma nebude mať nikto. Fototapety na stenu s vlastným dizajnom na mieru za tie najlepšie ceny Vám ponúkne len Onlinefotka.sk . Tapety do spálne či obývačky, pre nás žiadny problém. Vyberte si rozmer, pridajte Váš dizajn či už to bude fotka alebo obrázok a v pohodlí domova počkajte na svoju tapetu. Už netreba nikam chodiť, objednávka na pár klikov a fototapeta na mieru bude nachystaná na Vašu stenu.

Ak tapety nespĺňajú Vaše požiadavky, využite našu akciu na fotky na plátno

Kvalita je najpodstatnejšia

  • vliesová fototapeta s gramážov 180g/m2
  • 8 farebná tlačiareň pre tie najžiarivejšie fototapety
  • povrch tapety je matný, teda žiadne nežiadúce odlesky
  • lepidlo sa nedáva na tapetu, ale priamo na stenu
  • 65cm pásy foto tapety na stenu
  • široká možnosť aplikacie (omietky, sádrokartón, betónové omietky, atď…)
  • čistenie vlhkou hubkou
  • použitie v interiéri
Pomôžeme ti s aplikáciou tapety

Nalepenie tapety na stenu je nenáročné. Vyberte si motív, aký sa vám najviac páči a uistite sa, že na stene nie sú žiadne nerovnosti. Fototapeta totiž drží na povrchu, ktorý je suchý, hladký a savý. Uistite sa, že máte správne rozmery fototapety a viete, kam presne ju chcete nalepiť. Natrite stenu penetračným náterom. Časť steny, na ktorú sa chystáte lepiť fototapetu, potrite lepidlom. Fototapetu priložte na zvolené miesto na stene a valčekom pritláčajte smerom zhora nadol. Odstráňte z okolia tapety prebytočné lepidlo, uistite sa, že všetko sedí a môžete pokračovať lepením ďalšej tapety.

Vopred namerané pásy fototapety by sa mali ideálne lepiť tesne vedľa seba, dajte preto pozor, aby sa pásy neprekrývali. Ak si chcete byť istí, že lepenie tapety na steny zvládnete, odporúčame zvážiť kúpu pomôcok na tapetovanie, napríklad odlamovací nôž či valček na pritláčanie tapety.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fototapeta-Tapeta na stenu z vlastnej fotky”