Nálepky na stenu-bodky

,

Guličky na stenu-Bodky na stene

Nálepky na stenu-bodky

Veľký trend posledných mesiacov – Nálepky na stenu – Bodky. Veď, kto by si nechcel vyzdobiť svoju izbu štýlovo a jednoducho. Naše guličky na stenu sú vhodné ako do detskej izby tak aj do obývačky alebo spálne. Bodky na stene ukážu štýlovo a moderne. Veľa farebných kombinácii a veľkostí. Nálepky na stenu v tvare bodky alebo guličky Vám na mieru vyrobíme a odošleme už od 3 dní.

Bodky na stene-nálepky na stenu

Jedinečna dekorácia, ktorá skrášli a obohatí Váš domov. Každá nálepka na stenu v tvare bodky je samostatne vyrezaná a preto je úplne jednoduché ju nalepiť kde len budete chcieť. Na nábytok, na zrkadlo, na stenu prostte všade tam kde svojou farebnosťou doladí Váš interiér.

Máte dievča alebo chlapčeka? U nás si vyberie každý. Aj Vy. Bodky na stenu pre Váš skvelý pocit v interiéry. Nálepky na stenu sú UV odolné, teda ich môžete použiť aj na miesta kde Vám celý deň svieti slniečko a bodky na stene netsratia svoju farebnosť ani po rokoch. Ľahko sa aplikujú a čo je úplne skvelé, dajú sa prekladať z miesta na miesto, a nemusíte sa báť, že by prestali lepiť.

Guličky na stene-Dekorácia, ktorá nesklame

Guličky na stene si môžete objednať tak pre seba ako aj do daru. Darček ktorý nikdy nesklame a vždy len poteší. K nálepkám na stenu môžete dokúpiť ešte foto na plátno a na oslave budete žiariť štastím a každý Vám bude v dobrom závidieť. Starostlivosť o bodky na stene je úplne jednoduchá, stačí ich utrieť čistou vlhkou handričkou a bodka bude ako nová.

Ďalšia výhoda našich nálepiek na stenu je, že nenechávajú po odstránení žiadne fľaky na stene ani zvyšky lepidla. Môžete ich prekladať z miesta na miesto ako sme už spomínali vyššie. Neodmysliteľnou výhodou je tiež ich proti krčiaca vlastnosť, aj keď sa Vám pri odstarňovaní náhodou nálepka pokrčí po opätovnoim nalepení sa nálepka na stenu-bodky sama vyrovná.

Prečo kupovať nálepky na stenu-bodky u nás

-nálepka je vyrezaná bez pozadia (teda bledá nálepka sa hodí aj na tmavé miesto)

-bodky na stenu sú UV odolné, teda môžu byť aj na slniečku bez straty farebnosti

-guličky na stene sa jednoducho aplikujú, zvládnu to aj deti a ešte sa pri tom zabavíte

-material nálepky neobsahuje neobsahuje PVC teda je to samolepiaca textília, výhodne EKO riešenie aj do detských izieb

-nálepka na stenu bodky sú zdraviu nezávadné, a odolné voči oderu a oteru

-bodky na stene od nás sú lacné a zároveň vysoko kvalitné

Výhody nákupu na Onlinefotka.sk

Zopár výhod nákupu u nás sme Vám práve napísali, snaď sme Vás presvedčili, ak ešte stále nie ste rozhodnutý možno Vám pomôže pár stoviek recenzií, ktoré má náš obchod od reálných zákazníkov. Budeme sa tešiť ak si pre skrášlenie vášho interiéru zvolíte práve nás. V prípade otázok nás kontaktujte, radi Vám pomôžeme s výberom.

Materiál – Samolepiaca textília

Prevedenie – Matné

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nálepky na stenu-bodky”