Prémiové foto na plátne

Prémiová verzia fotky na plátno, najvyššia kvalita na trhu.

Prémiové Foto na plátne

Prémiové Foto na plátne vyrobíme z Vašej fotografie. Foto na plátne Vám napneme na drevený rám vysokej odolnosti a osadíme ho závesným systémom, aby sme Vám ušetrili čas a námahu. Prémiové Foto na plátno má najvyššiu kvalitu a odolnosť farieb voči vyblednutiu po dlhé roky.

Po rozbalení fotky na plátne si ho môžete ihneď zavesiť na stenu. Prémiové foto na plátne je použiteľná dekorácia takmer všade kde si zmyslíte. Byt či dom,kancelária či reprezentatívne miestnosti, tam všade sa obraz na stenu bude vynikajúco vynímať.

Foto na plátno je dostupná pre každého. Garantujeme nízke ceny a vysokú kvalitu tlače vašich prémiových foto obrazov. Nechajte si vytlačiť na plátno nezabudnuteľné okamihy z dovolenky,svadby,oslavy ako aj z bežného života. Objednajte si prémiovú verziu foto na plátne a skrášlite si svoje okolie. Obraz z fotky  na plátno za zľavové ceny. Zľava na fotoplátno len u Nás.

Plátno:
Špecialne upravené bavlnené plátno, 100 % bavlna je samozrejmosťou. Plátno je vyrobené v USA. Svojou štruktúrov je porovnatelné s plátnom, ktoré používajú profesionálny maliari.
Rám:
Špeciálne navrhnutý rám na prémiové obrazy. Šírka rámu je 4cm výška rámu je 2cm. Starostlivo vybraté smrekové drevo sa postará o tú najvyššiu kvalitu prémiové fotky na plátne
Tlač:
Tlačíme špičkovou technológiu v zastúpení značiek Roland. Vytlačené prémiové obrazy na plátne sú odolné voči UV žiareniu a vode. 12 farieb sa postará o jedinečnosť fotky na plátno. Zaručujeme dlhú životnosť a farebnú stálosť. Na tlač fotografii a foto plátna používame farby,ktoré nezaťažujú životné prostredie.
Balenie:
Fotoplátno resp. foto na plátne balíme do bublinkovej fólie. Fotoobraz na plátne následne obaľujeme do stretch fólie.
Napokon fotoplátno zabalíme do kartónovej krabice čim zabránime poškodeniu a následne posielame kuriérom až k Vám domov.

Prémiové Fotoplátno Vám doručíme už od 3 dní od prijatia objednávky.
Ku každej objednávke sa staviame individuálne a snažíme sa komunikovať so zákazníkom o akomkoľvek zásahu do fotografie. Fotoplátno pripravujeme s precíznosťou a kvalitou.

Pri objednávaní sa nemusíte registrovať ani inštalovať akýkoľvek software,stačí si jednoducho vybrať rozmer,odoslať fotografiu cez náš odosielací systém a my Vám prémiový foto obraz na plátne vyrobíme.
Pokiaľ by vaša fotografia nespĺňala veľkosť alebo nebola vhodná ihneď Vás kontaktujeme mailom, alebo telefonicky a navrhneme Vám riešenie.
Prémiový Foto obraz na mieru Vám radi vyrobíme. Kontaktujte nás pri špeciálnych rozmeroch.

Prečo si vybrať práve nás?
-férové jednanie
-kvalitné prevedenie obrazov
-individuálny prístup k zákazníkovi
-rýchle dodanie
-nízka cena
-veľká škála rozmerov
-poradenstvo

Foto obrazy nájdete v každom obchode s dekoráciou, ale motívov je málo. Preto využite naše služby a spríjemnite si “look” Vašej izby,kancelárie,apartmánov,chodieb. Dajte si vytlačit na plátno originálne fotografie z osláv,svadieb,dovolenk. Darujte fotoplátno svojmu partnerovi s Vašou spoločnou fotkou,starým rodičom môžete dať fotografie vnúčat.

Foto obraz na plátne vytlačíme,zabalíme a dodáme až k vám domov. Foto na plátno za najnižšie ceny nájdete tu: Foto na plátne

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Prémiové foto na plátne”