Hrnček s fotkou

,

Original price was: 11.99 €.Current price is: 7.99 €. s DPH

Hrnček s fotkou

Raňajky, obed, večera – hrnček s vlastnou fotkou má využitie vždy a všade. Hrnček s vlastnou fotkou na kávu, čaj, a čokoľvek čo ulahodí  Vašim chuťovým bunkám. Hrnček s fotkou či vlastným dizajnom Vám vždy pripomenie vašich blízkych. Dajte si potlačiť hrnček s fotkami Vašich ratolestí, rodiny, domácich zvierat, alebo si jednoducho nechajte vytvoriť nápis či ornament na Váš osobný hrnček.

Hrnček s vlastnou fotkou.

Hrnček s fotkou podľa Vašich predstáv, verzia pre pravákov, ako aj ľavákov. Fotku na hrnček Vám vytlačíme farebne alebo čierno-bielo. Výber je len na Vás. Spojiť fotku a hrnček znamená, vytvoriť pre skvelý a ideálny, originálny darček. V práci či na cestách budú Vaši blízky vždy s Vami a budete mať kúsok súkromia na Vašom stole.

Koláž na hrnček vytvoríme

Motívom sa medze nekladú, sami si viete vytvoriť hrnček s fotkou pri zapojení kúska fantázie v jednoduchom grafickom editore dostupnom všade na internete. Hrnčeky s fotkou potláčame po celom obvode, alebo ak si budete želať potlačíme hrnček s vašou fotkou len na jednej strane. Koláž na hrnček pre nás žiadny problém, odošlete nám fotky a my za Vás koláž na hrnček vytvoríme bezplatne.

Hrnček je keramický, biely a leskom po celom obvode. Hrnček ako darček s vlastnou fotkou sa hodí všade. Je spratný a odolný. V kancelárii na stole, v práci, doma v kuchyni, alebo na cestách, rybačkách, poľovačkách a kdekoľvek len chcete.

Parametre hrnčeka:
– keramický hrnček
– farba: biela
– objem: 300 ml
– výška: 9 cm
– priemer: 8,2 cm

– veľkosť potlačiteľnej plochy: cca 20 x 8,5 cm

Hrnček s fotkou je ideálny darček pre každú príležitosť. Obdarujte Vašich blízkych originálnym hrnčekom s vlastnou fotkou a zaručujeme pekne strávenú oslavu a príjemné zážitky s obdarovaným. Fotka na hrnček nepotrebuje nejaké špeciálne podklady na tlač, fotky môžu byť dokonca aj stiahnuté s Facebook-u. Šálka s fotkou dokonalé farby, presná potlač.

Ku hrnčeku doporučujeme zakúpiť si u nás aj foto na plátno

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hrnček s fotkou”