Foto na pvc doske

Foto na pvc doske

Foto na pvc doske tlačíme na lesklú fóliu ktorú nakašírujeme na pvc dosku. .

Moderný obraz vyrobíme z Vašej fotografie.Fotka na pvc doske nemá rám,je osadená závesným systémom, aby sme Vám ušetrili čas a námahu.Obraz má najvyššiu kvalitu a odolnosť farieb voči vyblednutiu po dlhé roky.

Po rozbalení foto-obrazu si ho môžete ihneď zavesiť na stenu.Foto na doske je použiteľná dekorácia takmer všade kde si zmyslíte.Byt či dom,kancelária či reprezentatívne miestnosti, tam všade sa obraz na stenu bude vynikajúco vynímať.Tlač na fóliu je dostupná pre každého.Garantujeme nízke ceny a vysokú kvalitu tlače vašich foto obrazov.Nechajte si vytlačiť na dosku nezabudnuteľné okamihy z dovolenky,svadby,oslavy ako aj z bežného života.Objednajte si moderný obraz a skrášlite si svoje okolie.

Pvc doska:
Používame špeciálne ultraľahké napeňované pvc dosky,ktoré starostlivo vyberáme pre Vás.Zaručujeme kvalitné prevedenie z fotografie na obraz.
Tlač:
Tlačíme špičkovou technológiu v zastúpení značiek Roland.Vytlačené obrazy na fólii sú odolné voči UV žiareniu a vode.Zaručujeme dlhú životnosť a farebnú stálosť.Na tlač fotografii a foto plátna používame farby,ktoré nezaťažujú životné prostredie.
Balenie:
Fotoplátno resp. foto obraz balíme do bublinkovej fólie.Obraz následne obaľujeme do stretch fólie.
Napokon fotoobraz zabalíme do kartónovej krabice čim zabránime poškodeniu a následne posielame kuriérom až k Vám domov.

Obraz z fotky Vám doručíme do 3 dní od prijatia objednávky.
Ku každej objednávke sa staviame individuálne a snažíme sa komunikovať so zákazníkom o akomkoľvek zásahu do fotografie.Fotoobraz pripravujeme s precíznosťou a kvalitou.
Pri objednávaní sa nemusíte registrovať ani inštalovať akýkoľvek software,stačí si jednoducho vybrať rozmer,odoslať fotografiu cez náš odosielací systém a my Vám fotku na pvc doske vyrobíme.
Pokiaľ by vaša fotografia nespĺňala veľkosť alebo nebola vhodná ihneď Vás kontaktujeme mailom, alebo telefonicky a navrhneme Vám riešenie.
Foto obraz na mieru Vám radi vyrobíme.Kontaktujte nás pri špeciálnych rozmeroch.

Prečo si vybrať práve nás?
-férové jednanie
-kvalitné prevedenie obrazov
-individuálny prístup k zákazníkovi
-rýchle dodanie
-nízka cena
-veľká škála rozmerov
-poradenstvo

Foto na pvc doske nájdete v každom obchode s dekoráciou, ale motívov je málo.Preto využite naše služby a spríjemnite si „look“ Vašej izby,kancelárie,apartmánov,chodieb.Dajte si vytlačit na plátno originálne fotografie z osláv,svadieb,dovolenk.Darujte fotoplátno svojmu partnerovi s Vašou spoločnou fotkou,starým rodičom môžete dať fotografie vnúčat. Foto obraz na plátne vytlačíme,zabalíme a dodáme až k vám domov.

1 recenzia k Foto na pvc doske

  1. Anonym

    Jednoducho super !!

Pridať recenziu