Tlač fotografií-vyvolanie fotiek

Od: 0.11  s DPH Od: 0.07  s DPH

Vymazať

Vyvolanie fotiek – tlač fotografií

Nič Vám tak neuchová spomienky, ako tlač fotiek na profesionálny foto papier. Však kto z Vás sa už nestretol stým, že si uložil svoje fotky na USB kľúč alebo iné médium a po nejakom čase sa médium “samo” pokazilo a fotky boli nenávratne preč? Toto sa Vám nemôže snami stať. Vyvolanie fotiek je jednoduchý spôsob ako si uchovať spomienky. Vyvolanie fotiek online-jednoduchá cesta k uchovaniu spomienok.

Tlač fotografií – tlač fotiek

O vyvolanie fotiek sa stará naša profi tlačiareň na fotky. Fotky tlačíme na značkový fotopapier Fuji Crystal Archive, ktorý vyniká hlavne svojou vysokou kvalitou výtlačkov, vernými farbami a skvelou ostrosťou. Tlač fotiek tak u nás naberá úplne iný rozmer. Našim zákazníkom ponúkame na výber až zo 4 veľkostných rozmerov. Na výber máme matné alebo lesklé vyvolanie fotiek. Jednoduchý odosielací systém zaručí, že zákazník ma prehľad o odoslaných fotografiách.

Online fotky – vyvolanie fotiek online

Už nemusíte nikam chodiť. S pohodlia domova si dajte vyvolať fotografie. Stačí si vybrať rozmer, prevedenie odoslať dáta (fotky) na tlač fotografií a už len pár dni počkať na doručenie. Iba pár dni a fotky máte u seba doma. Onlinefotky s jednoduchým prístupom. Odoslanie s použitím smartfónu u nás samozrejmosťou.

Tlač fotiek a ich úprava

Vyvolanie fotiek u nás nie je automatizovaný proces. Každú fotografiu spracovávame osobitne (po jednom) a preto Vám dokážeme poskytnúť bezkonkurenčnú kvalitu pri tlači fotiek. U nás si nemusíte rozmer upravovať Vy, nechajte to na nás a Onlinefotka.sk sa postará o Vašu spokojnosť.

Ceny a doba dodania vytlačených fotografií

Doba dodania je štandardne od 15 pracovných dní od objednania. Pri veľkom množstve objednávok sa môže doba dodania predĺžiť o čom, ale budete včas informovaný našim zákazníckym servisom.

V dnešnej dobe sa za kvalitu platí – aspoň tak to tvrdia niektorý obchodníci. No my Vám ponúkame opak. Sme najlacnejší na Slovensku. Lacné fotky online len u nás. Od 0,07€ za kus. Toto Vám neponúkne nikto iný. Vyvolanie fotiek tak nebolo nikdy lacnejšie ako je teraz, pri čom v našom obchode nikdy nebude mať cena vplyv na kvalitu.

Okraje alebo nie ?

Priatelia, dajte si pozor pri objednávaní vyvolania fotografií. Ponúkame dve možnosti orezu fotiek. Fotky s bielymi okrajmi – bez bielých okrajov.

Pri výbere okrajov “Áno môžu byť”, na vytlačenej fotografii sa zachová celý obrázok vo svojej veľkosti, nebude z neho nič odrezané, ale pri rôžnych pomeroch strán fotky sa môže stať, že kvôli zachovaniu detailov obrázku na fotke budú na vytlačenej fotografii biele pásy. Tieto bielé okraje vypĺňajú miesto medzi rozmerom fotografie a odoslaným obrázkom, aby sa z fotky nemuselo nič odrezať.

Pri výbere okrajov “Nie nemôžu byť”, bude celá plocha veľkosti fotky vyplnená Vašou fotografiou. Ale pozor, pri rôznýyh pomeroch strán fotky sa môže stať, že objekty ktoré sú blízko pri okrajoch fotky nebudú celé na fotke vytlačené, tzn. budú orezané, aby sa fotka vytlačila na celý rozmer fotopapiera.

Ak si neviete rady, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme. Či už s výberom rozmeru alebo pri nejakom probléme. Prikladáme Vám aj krátky návod ako si dať vyvolať fotografie. Návod na vyvolanie fotiek vo video a textovej podobe. V článku nájdete aj riešenie problémov, s ktorými sa pri veľkom počte fotiek stretnete.

Máte veľký počet fotografií, alebo Vám nefunguje odosielací systém ?

Fotky na vyvolanie nám môžete odoslať aj cez službu uschovna.cz. Stačí keď ako príjemcu zadáte našu emailovú adresu info@onlinefotka.sk do kolonky “komu” pripojíte fotky, ktoré sa majú vytlačiť a do správy nám napíšete Vaše kontaktné údaje. Nezabudnite uviesť Vašu kontaktnú mailovú adresu, aby sme si potom dohodli vytvorenie objednávky. Po odoslaní fotiek Vám ručne objednávku vytvoríme a vyrobíme.

Fotky na USB či CD ?

Nechce sa Vám nahrávať fotky nidke ? Nevadí zoberte svoj USB kľúč, alebo CD kde máte fotky a odošlite nám ich na našu adresu. My Vám vyvoláme fotky z média a odošleme Vám ich spolu s kľúčom či CD-čkom na Vašu adresu. Samozrejme Nám nezabudnite na papier alebo mailom dať inštrukcie k vyvolaniu fotiek.

Návod ako na vyvolanie fotiek

Veľkosť

9×13 cm, 10×15 cm, 13×18 cm, 15×20 cm

Povrch fotiek

Lesklé fotky, Matné

Spracovanie fotiek

Ručné (vyššie cena za ks), Automatické (nižšia cena za ks)

3 recenzie k Tlač fotografií-vyvolanie fotiek

  1. Spodniaková (overený zákazník)

    Papier na fotky tensi ale dobre sa lepi do albumu. Nabuduce si dam pozor aby boli fotky svetlejsie. Inak super

  2. Erika (overený zákazník)

    Ja som veľmi spokojná s objednávkou ,prístupom , informáciami a komunikáciou určite hodnotím pozitívne a odporúčam objednávky cez onlinefotku

  3. Michalková (overený zákazník)

    Veľká spokojnosť a rychle dodanie ďakujem a odporúčam známym

Pridať recenziu