Tlač fotografií-vyvolanie fotiek

 

Vyvolanie fotiek – tlač fotografií

Nič Vám tak neuchová spomienky, ako tlač fotiek na profesionálny foto papier. Však kto z Vás sa už nestretol stým, že si uložil svoje fotky na USB kľúč alebo iné médium a po nejakom čase sa médium „samo“ pokazilo a fotky boli nenávratne preč? Toto sa Vám nemôže snami stať. Vyvolanie fotiek je jednoduchý spôsob ako si uchovať spomienky. Vyvolanie fotiek online-jednoduchá cesta k uchovaniu spomienok.

Tlač fotografií – tlač fotiek

O vyvolanie fotiek sa stará naša profi tlačiareň na fotky. Fotky tlačíme na značkový fotopapier Fuji Crystal Archive, ktorý vyniká hlavne svojou vysokou kvalitou výtlačkov, vernými farbami a skvelou ostrosťou. Tlač fotiek tak u nás naberá úplne iný rozmer. Našim zákazníkom ponúkame na výber až zo 4 veľkostných rozmerov. Na výber máme matné alebo lesklé vyvolanie fotiek. Jednoduchý odosielací systém zaručí, že zákazník ma prehľad o odoslaných fotografiách.

Online fotky – vyvolanie fotiek online

Už nemusíte nikam chodiť. S pohodlia domova si dajte vyvolať fotografie. Stačí si vybrať rozmer, prevedenie odoslať dáta (fotky) na tlač fotografií a už len pár dni počkať na doručenie. Iba pár dni a fotky máte u seba doma. Onlinefotky s jednoduchým prístupom. Odoslanie s použitím smartfónu u nás samozrejmosťou.

Tlač fotiek a ich úprava

Vyvolanie fotiek u nás nie je automatizovaný proces. Každú fotografiu spracovávame osobitne (po jednom) a preto Vám dokážeme poskytnúť bezkonkurenčnú kvalitu pri tlači fotiek. U nás si nemusíte rozmer upravovať Vy, nechajte to na nás a Onlinefotka.sk sa postará o Vašu spokojnosť.

Ceny a doba dodania vytlačených fotografií

Doba dodania je štandardne od 15 pracovných dní od objednania. Pri veľkom množstve objednávok sa môže doba dodania predĺžiť o čom, ale budete včas informovaný našim zákazníckym servisom.

V dnešnej dobe sa za kvalitu platí – aspoň tak to tvrdia niektorý obchodníci. No my Vám ponúkame opak. Sme najlacnejší na Slovensku. Lacné fotky online len u nás. Od 0,08€ za kus. Toto Vám neponúkne nikto iný. Vyvolanie fotiek tak nebolo nikdy lacnejšie ako je teraz, pri čom v našom obchode nikdy nebude mať cena vplyv na kvalitu.

Automatické vs. ručné spracovanie fotiek

Na výber máme z dvoch variant vyvolania fotiek. Automatické a ručné spracovanie fotiek na vyvolanie.

Automatické spracovanie fotiek: Fotky su vyvolané presne tak ako k nám prišli, resp. nie su na nich urobené žiadne úpravy ani zásahy. Sú lacnejšie, ale na druhej strane sa vyvolávajú automaticky. Znamená to, že pokial má fotka iný pomer strán ako 3:2 tak je dosť pravdepodobné, že sa bude z fotky orezávať spodok a vrch. To znamná, že pokiaľ máte na krajoch fotky nejaký motív je dosť možné, že bude orezaný a teda fotka sa prispôsobí na presný rozmer automaticky. Môže sa tiež stať, že fotky budú mať biely okraj. Zväčša sú tie fotky v poriadku, ale vyskytne sa aj horeuvedená možnosť orezania.

Ručné spracovanie fotografií: Pri tejto voľbe sú síce vyvolané fotky drahšie, ale na druhej strane sú spracované ručne. Teda grafik si prejde každú jednu fotku osobitne a až následne je vyvolaná. Grafik upravuje farby, tiež orez fotografie na požadovaný rozmer a pri tejto forme vyvolania nevznikajú nechcené orezy hláv či nôh. O fotky je teda postarané a garantovaná najvyššia kvalita aj napriek nízkej cene vyvolania fotiek. Pri tejto voľbe sú fotky vždy na celej ploche potlačené a nikdy nie sú biele okraje na fotke.

 

Ak si neviete rady, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme. Či už s výberom rozmeru alebo pri nejakom probléme. Prikladáme Vám aj krátky návod ako si dať vyvolať fotografie. Návod na vyvolanie fotiek vo video a textovej podobe. V článku nájdete aj riešenie problémov, s ktorými sa pri veľkom počte fotiek stretnete.

Máte veľký počet fotografií, alebo Vám nefunguje odosielací systém ?

Fotky na vyvolanie nám môžete odoslať aj cez službu uschovna.cz. Stačí keď ako príjemcu zadáte našu emailovú adresu info@onlinefotka.sk do kolonky „komu“ pripojíte fotky, ktoré sa majú vytlačiť a do správy nám napíšete Vaše kontaktné údaje. Nezabudnite uviesť Vašu kontaktnú mailovú adresu, aby sme si potom dohodli vytvorenie objednávky. Po odoslaní fotiek Vám ručne objednávku vytvoríme a vyrobíme.

Fotky na USB či CD ?

Nechce sa Vám nahrávať fotky nidke ? Nevadí zoberte svoj USB kľúč, alebo CD kde máte fotky a odošlite nám ich na našu adresu. My Vám vyvoláme fotky z média a odošleme Vám ich spolu s kľúčom či CD-čkom na Vašu adresu. Samozrejme Nám nezabudnite na papier alebo mailom dať inštrukcie k vyvolaniu fotiek.

Návod ako si objednať fotky nájdete tu: Video

3 recenzie k Tlač fotografií-vyvolanie fotiek

  1. Spodniaková (overený zákazník)

    Papier na fotky tensi ale dobre sa lepi do albumu. Nabuduce si dam pozor aby boli fotky svetlejsie. Inak super

  2. Erika (overený zákazník)

    Ja som veľmi spokojná s objednávkou ,prístupom , informáciami a komunikáciou určite hodnotím pozitívne a odporúčam objednávky cez onlinefotku

  3. Michalková (overený zákazník)

    Veľká spokojnosť a rychle dodanie ďakujem a odporúčam známym

Pridať recenziu