Magický hrnček s fotkou

,

Original price was: 15.99 €.Current price is: 12.99 €. s DPH

Magický hrnček s fotkou

Prekvapenie v podobe magického hrnčeka. Kúzlo priamo u Vás doma. Magický hrnček poteší azda každého komu ho darujete, alebo si len tak urobte radosť s kúzelným magickým hrnčekom. Hrnček na vonok pôsobí ako obyčajný čierny hrnček. Kúzlo je v teplom nápoji.

Káva, čaj, alebo teplé kakao zmení Váš obyčajný hrnček na magický. Pôsobením tepla sa odhalí potlačená časť hrnčeka s fotkou. Keď magický hrnček s fotkou vychladne, zmení sa späť na čierny hrnček. Magický hrnček s fotkou je vhodný dar pre každú príležitosť.  Zdanlivo úplne obyčajný hrnček sa po zahriatí ihneď zmení na magický hrnček s vlastnou fotkou.

Koláž na magický hrnček s fotkou

Tak ako aj pri obyčajných hrnčekoch tak aj pri týchto magických ponúkame jedinečnú možnosť potlačiť hrnček s vlastnou fotkou. Koláž na magický hrnček u nás nie je žiadny problém. Bezplatne Vám koláž na hrnček s vlastných fotiek vyrobíme.  Potlačiť magický hrnček s vlastnou fotkou je možné až 10-timi fotkami. Ako sme už spomínali, koláž Vám na hrnček urobíme zdarma.

Magický hrnček s vlastnou fotkou

Hrnček je keramický, po celom svojom obvode je lesklý, tej najvyššej kvality. Studený hrnček má čiernu farbu, po zohriatí teplým nápojom sa zmení na biely hrnček, kde ukáže svoje vlastnosti a Vami pridaný motív (fotka, nápis, grafika,…..) sa zrazu zjaví na magickom hrnčeku.

Parametre hrnčeka:

  – keramický hrnček
  – farba: čierna
  – objem: 330 ml
  – výška: 9,5 cm
  – priemer: 8,2 cm
  – veľkosť potlačiteľnej plochy: cca 21 x 9,5 cm
  – hrnček nie je vhodný do umývačky riadu ako ani do mikrovlnky

Ideálny darček pre každú príležitosť. Magické hrnčeky s fotkou Vám vyrazia dych, potešia každého a sú jedinečné. Ku hrnčeku samozrejme odporúčame aj foto na plátno. Magický hrnček s fotkou zľava ? U nás za cenu 7.99€ to nenájdete nikde inde.

2 recenzie k Magický hrnček s fotkou

 1. Petra

  Sú naozaj pekné,odporúčam. Naviac milý a príjemný prístup k zákazníkovi čo sa dnes tak často nestáva.

 2. matazojka@gmail.com (overený zákazník)

  Som veľmi spokojná páči sa mi veľmi ďakujem veľmi pekne super práca rýchle odoslanie odporúčam aj ostatným ľuďom ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Pridať recenziu