Nástenné hodiny s fotkou

Nástenné hodiny s fotkou – Spojte užitočné s estetickým

Nástenné hodiny s fotkou sú nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti. Prečo teda nespojiť užitočné s estetickým? Tak ako si vyberáte ladiacu sedačku, konferenčný stolík či obrazy, si môžete vybrať aj nástenné hodiny. Vyberte si u nás hodiny s fotkou, vďaka ktorým vám čas zbehne o niečo príjemnejšie.

Okrem toho, nástenné hodiny s vlastnou fotkou podľa vášho výberu poslúžia nielen ako praktický doplnok do domácnosti alebo do kancelárie. Môžu poslúžiť aj ako zaujímavý fotodarček, ktorý sa zíde každému.

Vhodný motív dokonale spríjemní domov

Nástenné hodiny už viac nemusia byť nudné a splývať so stenou, doplňte ich fotografiou podľa vlastného výberu. Z obyčajných nástenných hodín sa tak stane doplnok do obývačky, do spálne, do kancelárie, ale aj do detskej izby pre tých najmenších. Na hodiny s fotkou sú použité kvalitné materiály a sublimačná technológia, vďaka ktorým plnofarebná tlač dokonale vynikne. Potlač na hodinách je trvalá, čo znamená, že nástenné hodiny s fotkou sa časom nezničia ale uchovajú si pôvodnú kvalitu. Hodiny sa vyrábajú zo skla a z dreva a ich veľkosť v priemere predstavuje 20, ale aj 30 centimetrov. Vďaka praktickému uchyteniu jednoducho zavesíte hodiny s fotkou kamkoľvek.

Hodiny s fotkou podľa vašich potrieb a predstáv

Fotodarček totiž už dávno nie je len zarámovaná fotografia či kľúčenka.  Nástennými hodinami s fotkou si môžete pripomenúť svojich blízkych, príjemne strávenú dovolenku, či domáceho miláčika. Samozrejme, hodiny s vlastnou fotkou prispôsobíme vašim potrebám a požiadavkám. Napríklad, hodiny s fotkou môžu mať tvar štvorca, ale môžu byť aj okrúhle. Môžu byť označené rímskymi číslicami či arabskými a môžu byť doplnené o rôzne schémy.

Nástenné hodiny v priateľskej cenovej relácii

Hotové hodiny posielame do niekoľkých dní priamo k vám domov bezpečne zabalené v kartónovej krabici. Hodiny si u nás môžete zakúpiť v priateľskej cenovej relácii. Spoľahlivo fungujú vďaka hodinovému strojčeku Quartz a napájané sú ceruzkovými batériami AA, tie však nie sú súčasťou balenia. K hodinám si tiež môžete objednať  fotku na plátno

Technické údaje:

  • Materiál: Sklo / Drevo
  • Priemer: 20cm / 30cm
  • Napájanie: 1 tužková batéria AA (nie je súčasťou balenia)

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nástenné hodiny s fotkou”