Detská mapa sveta na stenu

,

Detská mapa sveta na stenu

Detská mapa sveta na stene môže byť skvelým doplnkom do každej detskej izby. Táto mapa môže nielen vyzerať skvele a zdobiť priestor, ale môže tiež poskytnúť mnoho výhod a prínosov pre vaše dieťa.

Jednou z hlavných výhod detskej mapy sveta na stenu je jej vzdelávacie použitie. Mapa môže pomôcť dieťaťu naučiť sa geografické názvy a umiestnenie rôznych krajín a miest na svete. Tiež sa môže naučiť spoznávať rôzne názvy zvierat, to kde žijú a ako vyzerajú. Pomocou mapy môže dieťa zlepšiť svoje vedomosti o svete a začať rozvíjať svoje záujmy pri spoznávaní nových krajín.

Mapa sveta pre deti na stenu

Okrem vzdelávacieho použitia môže mapa sveta tiež pomôcť dieťaťu rozvíjať svoju fantáziu a záujem o cestovanie. Mapa môže byť inšpiráciou pre dieťa a pomôcť mu si predstaviť rôzne destinácie a miesta, ktoré by chcelo navštíviť v budúcnosti alebo sa pozrieť kde ste boli na dovolenke a spojiť si tak svoje spomienky s mapu sveta. Môže to byť prvý krok k tomu, aby sa dieťa stalo cestovateľom a objavovalo krásy sveta.

Detská mapa sveta môže byť tiež veľmi emocionálnym predmetom v detskej izbe. Môže pripomínať rodinné cesty alebo dobrodružstvá, ktoré vaše dieťa už prežilo, alebo slúžiť ako symbol možností a príležitostí, ktoré ešte len prídu. Mapa môže byť dôležitým prvkom, ktorý pomáha dieťaťu cítiť sa súčasťou sveta a zároveň ho motivovať na ďalšie objavovanie.

Veľa možností za málo peňazí

Pri výbere mapy sveta si môžete vybrať z rôznych typov, veľkostí a štýlov. Naše mapy sú tlačené na prvotriedny eco materiál, ktorý zaručuje farebnú stálosť ako aj pevnosť. Používame samolepiacu tapetu s gramážov, 170g/m2, ktorá zaručuje jej pevnosť. Obrovskou výhodou je aj to, že sa jednotlivé grafické časti dajú znova odlepiť, premiestniť a znova na stenu nalepiť.

Veľkosť ponúkaných máp je 190x120cm, zvieratká, ktoré su na mape sú vyrezané, teda nemajú žiadne pozadie a preto sú vhodné na opätovné prilepenie všade kde Vám to bude vyhovovať.Na výber je veľa motívov a farebných kombinácii, čo vám umožní zvoliť si takú mapu, ktorá bude najlepšie zodpovedať vašim preferenciám.

Do lepenia tapety môžete zapojiť aj svoje dieťa

Detská mapa sveta na stenu môže byť tiež výborným spôsobom, ako zapojiť dieťa do výzdoby jeho izby a poskytnúť mu priestor na prejav jeho kreativity. Mapa môže byť kombinovaná s ďalšími doplnkami a prvkami v izbe, čím sa vytvorí jedinečný a zaujímavý priestor, ktorý bude zodpovedať vkusu dieťaťa. Farebné kombinácie sú dostupne podľa ponuky, môžete dať pocítiť vášmu dieťaťu, že zohráva doležitú úlohu pri výzdobe jeho prvej vlastnej izby.

Vytvorte si dokonalý priestor s detskou mapu sveta

Detská mapa sveta je skvelým spôsobom, ako vytvoriť zaujímavý a vzdelávací priestor v detskej izbe. Môže pomôcť dieťaťu naučiť sa o svete a jeho kultúrach, inšpirovať ho k objavovaniu nových miest a krajín a poskytnúť mu priestor na prejav jeho kreativity. Ak hľadáte zaujímavý a funkčný doplnok do detskej izby, detská mapa sveta na stenu je skvelou voľbou.

Prečo si objednať mapu sveta u nás?

Tu máme zhrnutie pár dôvodov prečo su mapu objednať u nás

  • – Vysoka kvalita samolepiacej tapety. až 170g/m2
  • – Eco materiál, na tlač používame ekologické farby a preto sú tapety vhodné do detskej izby
  • – Tapety sú bez zápachu
  • – Najpriaznivejšia cena na trhu
  • – Veľkosť tapety na stenu je 190x120cm teda je vhodná na umietnenie, ktoré bude dostupné pre každé dieťa
  • – Naše nálepky sú prelepiteľné bez poškodenia
  • – Detská mapa sveta je farbostála, teda nevybledne ani po určitom čase
  • – Tapety sú vhodné aj na drsnú aj na hladkú omietku
  • – Mapy na stene majú edukatívny charakter pre vaše deti
Nemáme v ponuke ? Napíšte nám

Nenašli ste vhodnú mapu sveta v našej ponuke, alebo hľadáte inú farebnú kombináciu ? Neváhajte nás kontaktovať a my spolu niečo vymyslíme, poprípade vám z radosťou poradíme. Mapu na stene už máte, ale chýba vám na stene niečo ako doplnok. V tomto prípade si u nás môžete objednať foto na plátno, ktoré zaručene prinesie do detskej izby tie pravé nezabudnuteľné chvíle plné spomienok pre vaše dieťa.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Detská mapa sveta na stenu”