Digitálna maľba-Foto na plátno

Po odoslaní objednávky, Vám pošleme návrh pred tlačou max. do 3 dní.

 

Vymazať

Digitálna maľba-Foto na plátno

Nie ste žiaden Picasso, no chceli by ste, aby vám obývačku či spálňu zdobilo krásne umelecké dielo, na ktoré bude radosť pozerať? Prezradíme vám tajomstvo, riešením je originálna digitálna maľba z našej dielne. Prichádzame s novinkou, akú nenájdete len tak všade. Sme známi tým, že ponúkame foto na plátno vyhotovené v tej najvyššej kvalite, posúvame však svoju prácu o stupeň vyššie. Akúkoľvek fotografiu, pre ktorú sa rozhodnete, pretvoríme do podoby originálnej digitálnej maľby, ktorá bude na nerozoznanie od maľovaného obrazu.

Pošlete nám fotku a my ju dáme v digitálnej podobe na plátno

Pošlite nám fotografiu, ktorú by ste chceli mať na stene, my ju šikovne prekreslíme do digitálnej podoby a výsledné dielo vytlačíme na plátno. Samozrejmosťou je, že každý jeden z obrazov tlačíme na plátno tej najvyššej kvality dovážané od rokmi overených výrobcov. Plátno napíname na rovnako kvalitný drevený rám, ktorý je pružný, no zároveň aj pevný. Na tlač maľovaných obrazov využívame vysoko profesionálne tlačiarne, ako aj farby. Digitálny obraz vytlačený na plátno sa vďaka tomu časom nedeformuje, je odolný a aj po rokoch si uchováva farby, ako keby bol celkom nový.

Maľovaný obraz v 7 veľkostiach

Digitálnu maľbu vám ponúkame v 7 rôznych rozmeroch, aby si ten svoj u nás našiel naozaj každý. Či už chcete dekoráciu do vlastného domova alebo plánujete niekomu darovať jedinečný darček k výročiu alebo na narodeniny, jednoducho myslíme na všetko. Predtým, ako sa pustíme do vytlačenia digitálnej maľby, pošleme vám náhľad. Maximálna spokojnosť každého zákazníka je pre nás na prvom mieste. Chceme, aby vám finálny maľovaný obraz robil radosť dlhé roky.

Dodanie do 7 dní – Digitalne foto na plátno u Vás doma najrýchlejšie ako vieme

Hotový maľovaný obraz doručíme až k vám domov už do 7 dní od vytvorenia objednávky. Tú vytvoríte rovnako ľahko, ako pri bežných fotkách tlačených na plátno. Stačí niekoľko kliknutí. Hotové a starostlivo skontrolované digitálne maľby opatrne balíme do niekoľkých ochranných vrstiev, aby boli cestou k vám chránené. Diela prepravujeme za pomoci kuriérskej služby, ktorej plne dôverujú mnohí naši verní zákazníci.

Ako to funguje ?

Vy nám pošlete objednávku, my Vašu fotku prekreslíme do digitálnej podoby, pošleme Vám nahľad pred tlačou na schválenie a po schválení, šup do tlače a hotový obraz doručíme až k Vám domov kuriérom.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Digitálna maľba-Foto na plátno”