Fotka na skle-Fotka pod sklom

Fotka na skle-Fotka pod sklom

Fotka na skle, luxusné zvýraznenie priestorov. Fotka pod akrylovým sklom (fotka pod plexisklom),-jedinečná voľba pre skrášlenie domov a bytov, poprípade reprezentačných priestorov. Svojim dizajnom a výzorom Vám ju bude každý závidieť. Luxusné prevedenie, vysoký lesk, ostrá tlač a neobyčajné upevnenie, to je len pár benefitov tohto produktu.

Fotka pod akrylovým sklom (plexisklom)

Svadba, oslava, výročie, to sú nezabudnuteľné okamihy života, ktoré stoja za zväčnenie. Ponúkame Vám jedinečnú možnosť posunúť interiérový dizajn na novú úroveň. Vaše fotky nemusia ostať na disku, alebo v „šuflíku“. Fotku prenesieme na sklo, resp. pod sklo a zväčníme Vaše okamihy.Každý obraz je originál, a nie je možná jeho identická kópia.

Fotka na skle pôsobí veľmi luxusným dojmom, a zanechá vo Vás kus emócií. Číre akrylové sklo resp. plexisklo je čisté, priehľadné a bezfarebné. Fotkám dodáva 3D efekt. Fotografie na skle majú hĺbku, zvýrazňujú kontrast a saturáciu fotiek.

Boky skla sú priehľadné, teda s určitého uhla pohľadu, fotka na skle pôsobí jedinečne a očarujúco. Jednoducho umelecké dielo, ktoré zatraktívní každý kúsok steny.

Fotka na skle-Fotografia pod sklom

Pôsobivý pocit z Vašich fotiek. Aj takto by sme mohli nazvať fotky pod akrylovým sklom. Ako jediný na Slovensku, Vám dodáme fotku na skle o hrúbke 8mm. Ani jeden predajca neponúka tak hrubé a zároveň tak kvalitné prevedenie fotky na skle ako my.

Závesný systém k obrazom je samozrejmosťou a bez skrytých poplatkov, alebo príplatkov. Cenové relácie sú najvýhodnejšie spomedzi okolitých štátov. Dodanie obrazu na skle trvá 5 dní.

Chcem fotku na skle-Prečo si ju mám objednať u Vás ?

Hrúbka plexiskla: používame 8mm hrubé sklo, kým iný predajcovia len 4-5mm

Uchytenie obrazu: v cene fotky na skle je aj závesný systém, kým iný ho majú za príplatok

Dodanie fotky na skle: Fotku pod sklom štandardne dodávame do 5 dní od objednania, kým iný majú dodanie aj dva týždne

Cena obrazu na skle: Cenové relácie fotky pod akrylovým sklom sú prispôsobené dnešným pomerom, sme najlacnejší na Slovensku, a ponúkame lepší a kvalitnejší produkt ako iný.

Nádherný vizuálny zážitok v plnej kráse

Naše obrazy sú tlačené špičkovou najmodernejšou technológiou. Fotky na sklo tlačíme primárne a vysokokvalitný fotopapier a ten v neskoršom výrobnom procese dávame na zadnú stranu plexiskla. Obrazy potom nadobúdajú vizuálný 3D efekt, keďže fotky pod akrylovým sklom majú hrúbku 8mm.

Starostlivo zabalené v ochrannej fólii s ochrannými rohmi, to všetko preto, aby sme vedeli zaručiť 100% kvalitu dodaného obrazu. U Vás doma už do 5 dní od objednania. Rýchlý a hlavne bezpečný transport je našou prioritou. K Vašej spokojnosti samozrejme prispieva aj priaznivá cena, žiadne 100-ky vyhodené von oknom za luxusný obraz, vyššia kvalita za menej peňazí, to je Onlinefotka.sk

Ak nemáte radi luxus a máte záujem o vytlačenie fotky, využite našu ponuku a objednajte si u nás foto na plátno za najlepšie ceny na trhu.

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fotka na skle-Fotka pod sklom”