Foto magnetky

Fotomagnetky-Magnetky na chladničku

Použite svoje fotomagnetky na chladničku a majte svoje zážitky vždy na pamäti. Spomienku na svadobný deň pre Vašich hostí dokonale pripomenie svadobná magnetka.

Svadobné magnetky pre hostí Vám radi prichystáme na mieru. Cenu prispôsobíme Vašim potrebám. Magnetky s fotkou potešia aj ako darček pre Vašich blízkych.

Magnetky s vlastnou fotkou

Svoje spomienky budete mať vďaka magnetkám vždy na očiach. Vytlačené magnetky jednoducho priložíte ku kovovému podkladu a môžete sa tešiť a spomínať na nezabudnuteľné okamihy s rodinného života, udalostí, dovoleniek či všedných chvíľ strávených s Vašimi blízkymi.

Magnetky z fotky – fotomagnetka

Fotomagnetky sú vhodné do interiéru ako aj exteriéru. Vytlačené magnetky majú brilantné farby, dlhú životnosť aj pri častom prekladaní. Fotomagnetky nezapáchajú a sú s mäkkého materiálu, ktorý nemá ostré rohy, takže sa Vaše malé ratolesti na nich neporežú.

Magnetická fólia je potláčaná Vašimi fotografiami a pri ponúkaných rozmeroch nie je náročná na veľkosť a kvalitu fotografií.

Magnetky z fotiek Vám vytlačíme na magnetickú fóliu o hrúbke 0,6mm s čiernou zadnou magnetickou stranou. Foto magnetka je z vysoko lesklého materiálu.Je ohybná a tvarostála. Ľahko sa premiestňuje z miesta na miesto, nezanecháva stopy ako nálepka. Môžete ju umývať a utierať bez strachu, že by sa magnetka z fotky poškodila.

Magnetky na svadbu Vám na mieru vyrobíme po dohode. Grafický návrh Vám zašleme na zadaný email pri objednávke. Ak sa Vám nechce čakať môžete nás kontaktovať aj telefonicky.

Svadobné magnetky-magnetky pre svadobných hostí

Nemáme minimálny odber, cenu s Vami prekonzultujeme na počkanie, pre Vašich hostí pripravíme svadobné magnetky, ktoré im vyrazia dych. Ak máte záujem o svadobné fotomagnetky neváhajte nás kontaktovať. Vytlačíme Vám magnetky od 1ks až po 20 000.

Magnetky z fotky ako spomienka na dovolenku-snami to jednoduchšie už asi nemôže byť. Už nemusíte kupovať magnetky z fotkou na dovolenke, stačí si odfotiť čo sa Vám zažiada, či už mobilom, alebo fotoaparátom a odoslať nám fotky na tlač fotomagnetky.

Výroba magnetky z fotky na mieru pre každého

Napíšte nám aký text máme na Vaše fotomagnetky doplniť a my Vám vyrobíme magnetky na mieru, ktoré Vám budú všetci závidieť.

Dodanie magnetky z fotky trvá už od 3 dni. Takže nemusíte zúfať, že budete musieť na svoje magnetky čakať dlho. Kvalita tlače je vynikajúca. Ku magnetkám odporúčame aj vyvolanie fotografií.

1 recenzia k Foto magnetky

  1. Monika

    Dali sme si spraviť pár magnetiek na chladničku a musím povedať sú nádherné. Odporúčam každému.

Pridať recenziu