Foto na plátno set štyroch obrazov

Foto na plátno set štyroch obrazov

Foto na plátno set obrazov je jeden veľký obraz na stenu poskladaný z viac dielov. Toto foto na plátno je ako koláž,ale je umiestnená priamo na stene ako obrazy na stene. Foto na plátno set obrazov na plátne, poskladajte si sériu fotiek a urobte si radosť.

Rozmery tohoto setu sú:

Jeden obraz na plátne s veľkosťou 75×50 cm, jeden obraz na plátne s veľkosťou 55×35 cm a dva obrazy na plátno s veľkosťou 35×25 cm.

Foto na plátno set je cenovo dostupná forma koláže na stenu. Štyri obrazy, štyri fotky a Vaša stena bude hneď živšia a krajšia a veríme, že Vám bude tento set každý tíško závidieť. Foto na plátno set je výborná voľba pre fotografov, ktorý si môžu dať takto vytlačiť fotky na plátno pre svojich zákazníkov a ešte pri tom ušetriť.

Plátno:
Používame špeciálne plátno,ktoré starostlivo vyberáme pre Vás až v Taliansku.Zaručujeme kvalitné prevedenie z fotografie na foto na plátno.
Rám:
Používame borovicové drevo,ktoré osadíme závesným systémom pre ľahšiu manipuláciu s foto obrazom a pre jednoduché uchytenie setu.
Tlač:
Tlačíme špičkovou technológiu v zastúpení značiek Mimaki. Vytlačené obrazy na plátne sú odolné voči UV žiareniu a vode.Zaručujeme dlhú životnosť a farebnú stálosť.Na tlač fotografii a foto plátna používame farby,ktoré nezaťažujú životné prostredie.
Balenie:
Foto na plátno set resp. foto na plátno balíme do bublinkovej fólie. Foto obrazy na plátne následne obaľujeme do stretch fólie.
Napokon foto na plátno zabalíme do kartónovej krabice čim zabránime poškodeniu a následne posielame kuriérom až k Vám domov.

Doručenie setu obrazov na plátno je 3 dni od potvrdenia objednávky našim tímom. Samozrejmosťou je aj vizualizácia foto na plátno setu, na požiadanie Vám pred tlačou odošleme náhľad ako bude Váš set vyzerať a tlačiť ho budeme až po jeho schválení.

Nemusíte sa báť nekvalitnej fotografie, pri zistení, že Vaša fotka je nekvalitná Vás vopred kontaktujeme a spoločne nájdeme vhodné riešenie k Vašej spokojnosti. Tak si len pekne sadnite, odošlite fotografie a foto na plátno set Vám vyrobíme podľa Vašich predstáv.

Ak ste sa rozhodli, že 4 obrazy Vám netreba, objednajte si foto na plátno po jednom a môžete využiť aj našu akciu 2+1 obraz zdarma.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Foto na plátno set štyroch obrazov”