Obrazy na stenu pre deti-Sova-Líška-Medveď

, ,

Original price was: 50.00 €.Current price is: 25.00 €. s DPH

Obrazy na stenu pre deti-Sova-Líška-Medveď

V žiadnej detskej izbičke by nemali chýbať dekorácie, ktoré priestor pre tých najmenších zútulnia a zároveň krásne oživia. My za tie najpraktickejšie jednoznačne považujeme obrazy pre deti, ktoré malým prieskumníkom nebudú stáť v ceste počas ich hier. Obrazy na stenu pre deti vyrábame v rozmeroch 40cm x 30cm. Detskú izbu môžete skrášliť samostatným kúskom, ale aj sériou niekoľkých ladiacich obrázkov.

Obrazy na plátne ponúkame s rôznymi motívmi podľa vášho výberu, či už má vaše dieťatko radšej rozkošné zvieratká, alebo chcete na stenu zavesiť obraz s princeznami či s drakmi z obľúbenej rozprávky. Dáme do toho celé srdce, aby sme  vám, ale aj vašim deťom urobili skutočnú radosť.

Obrazy pre deti vyrábame, samozrejme, len v tej najvyššej kvalite. Dôkazom je množstvo spokojných zákazníkov, ktorých každým dňom pribúda čoraz viac. Obrazy tlačíme na pevné bavlnené plátno so štruktúrovaným povrchom, vďaka čomu vyzerajú, ako keby boli namaľované. Farby, ktoré využívame na tlač, schnú rýchlo, sú netoxické, nezapáchajú a po čase nevyblednú. Každý jeden obraz pre deti je vyrobený za pomoci vysoko profesionálnej tlačiarne. Výsledný obraz na plátne je odolný voči slnečnému žiareniu, ale aj voči vode.

Plátno s vytlačeným obrázkom je natiahnuté na ukrytý drevený blindrám. Drevo pochádza z ekologických lesov, vďaka čomu výroba nezaťažuje životné prostredie. V prípade potreby je možné neskôr obraz jednoducho došponovať drevenými klinmi. Objednávku si na našom eshope vytvoríte rýchlo a jednoducho za pomoci niekoľkých jednoduchých kliknutí. Dajte nám vedieť, o koľko obrázkov máte záujem, aký vzor by mal byť na nich vytlačený a my sa okamžite pustíme do práce.

Po dokončení hotový obraz na plátne maximálne starostlivo balíme do niekoľkých ochranných vrstiev. Následne váš balíček odovzdávame do rúk kuriérom, ktorí si v priebehu rokov získali našu absolútnu dôveru. Hotový obraz na stenu bude doručený priamo až k vašim dverám už do 3 dní od vytvorenia objednávky. Potom už stačí len zavesiť na stenu.

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Obrazy na stenu pre deti-Sova-Líška-Medveď”