Tričko s vlastnou potlačou detské

Vymazať

(nepovinné)

Detské tričko s vlastnou potlačou

Hľadáte ideálny darček, ktorý je zároveň praktický, kreatívny a dokonale vyjadruje osobnosť nositeľa? Aj keď v súčasnosti máme k dispozícii v obchodoch takmer všetko, nie vždy nájdeme tovar podľa svojich predstáv. V tomto prípade však už ďalej hľadať nemusíte, skvelou voľbou je totiž tričko s vlastnou potlačou. Tričko s vlastnou potlačou je ako prázdne plátno, stačí, ak zapojíte svoju fantáziu alebo zmysel pre humor a môžete naň umiestniť čokoľvek.

Tričko s potlačou pre deti

Na základe vášho priania vám vyhotovíme tričko s vlastnou fotografiou, s firemným logom či s textom. Tričko s vlastnou potlačou detské poteší každého, ženy i mužov, deti aj dospelých. Tričko s potlačou sa hodí ako darček na narodeniny, pri príležitosti výročia, či na rozlúčku so slobodou. Je ako stvorené na teambuildingy, na festivaly či iné akcie, je len na vás ako ho využijete a komu ním vyčaríte úsmev na tvári.

Potlač tričiek za najlepšie ceny na trhu

Alebo si vytvorte jedinečné tričko na mieru s fotografiou, aké nebude mať nikto iný. Potlač tričiek ponúkame jednoducho, rýchlo a v maximálnej kvalite. Autorom jedinečného trička s potlačou sa môže stať ktokoľvek, zadanie objednávky je úplne nenáročné. Stačí, ak nám za pomoci niekoľkých jednoduchých krokov online zadáte inštrukcie, nahráte želanú fotografiu, logo či text a v priebehu niekoľkých dní premeníme obyčajné biele alebo čierne tričko na tričko s potlačou presne podľa vašich predstáv.

Kvalitná potlač tričiek s vlastným motívom pre dámy

Potlač tričiek je priateľská voči životnému prostrediu a želaný motív tlačíme na tričká len tej najvyššej kvality. Tričká moderného strihu sú vyrobené z bavlny a dostupné sú v rôznych veľkostiach, podľa potreby od XS až po XXL. Stačí vybrať návrh motívu, prispôsobiť farby, font či veľkosť písma a umiestnenie motívu na tričku. Tričká s potlačou je následne možné prať v práčke a nemusíte sa obávať toho, že by sa vzor poškodil. Gramáž trička je 160g/m2 a tričko s potlačou sa nepoškodí ani nosením. Nemusíte sa teda obávať toho, že by sa po krátkom čase rozťahalo. K tričku sa hodí ako darček aj obraz na plátne.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Tričko s vlastnou potlačou detské”