Foto na plátno

Fotky na plátno

Fotky na plátno sú jedinečný darček. Foto na plátno z fotky Vám vytlačíme a dodáme do 3 dní. Fotka na plátne má moderný dizajn, najvyššiu kvalitu a pestré farby. 3

Fotky na plátno majú vysokú odolnosť voči vonkajším vplyvom, kvalitné prevedenie, reálne farby a sú krásnym doplnkom do modernej domácnosti.

Fotky na plátne

Obraz z fotky dodávame s dreveným rámom ručnej výroby. Na rám napneme foto plátno, pridáme závesný systém pre lahšiu manipuláciu a obraz na stenu z fotky je prichystaný na zavesenie.

Po rozbalení nemáte žiadne starosti s montážou ani s napnutím foto plátna – všetko urobíme za Vás.

Fotoplátno

Fotky na plátno tlačíme na najkvalitnejší materiál dostupný na trhu s bavlnenými plátnami.  Naša tlač sa vyznačuje pestrými a reálnymi farbami, kvalitným prevedením a vysokou odolnosťou voči vonkajším vplyvom.

Nechajte si svoje fotografie zvečniť na kvalitné foto plátno, ktoré môžete darovať svojim blízkym,priateľom alebo si ním skrášlite váš domov. Vždy, keď sa pozriete na svoj obraz z fotky, vyčarí sa vám úsmev na tvári a váš deň bude hneď krajší.

Fotka na plátne vám skvele poslúži ako dekorácia do domu či bytu,nájde svoje miesto aj v kancelárii či v priestoroch vášho podniku.

Foto na plátno štandardne naťahujeme na drevený „Blind“ rám, ktorý disponuje aj závesným systémom na uchytenie vášho foto obrazu na stenu.

Vyberte si  fotky na plátno, vyberte si rozmer foto obrazu, odošlite nám fotografie a my vám doručíme fotky na plátne do 3dní.

Nenašli ste v našej ponuke rozmer obrazu z fotky ?  Nevadí. Ak máte záujem o obraz na mieru,neváhajte nás kontaktovať mailom info@onlinefotka.sk

V ponuke máme 40 veľkostí, môžete si vybrať foto na plátno v tvare štvorca alebo obraz z fotky v tvare obdĺžnika. Kompletnú ponuku nájdete nižšie.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky