Náš príbeh – obraz na stenu

, ,

Jeho dátum narodenia

Pridajte dátum narodenia Vašeho partnera

Jej dátum narodenia

Pridajte dátum narodenia Vašeho partnera

Dátum spoločného randenia

Pridajte dátum začiatku spoločného randenia

Dátum žiadosti o ruku

Pridajte dátum, kedy Vás požiadal partner o ruku

Dátum svadby

Pridate dátum, kedy ste mali spoločný sobáš

Dátum narodenia a pohlavie prvého dieťatka

Pridajte dátum narodenia Vašeho prvého dieťatka

Dátum narodenia a pohlavie druhého dieťatka

Pridajte dátum narodenia Vašeho druhého dieťatka

Dátum narodenia a pohlavie tretieho dieťatka

Pridajte dátum narodenia Vašeho prvého dieťatka

Dátum spoločného bývania

Pridajte dátum, kedy ste začali spoločne bývať

Iniciály Vaších mien

Pridajte iniciály Vašich mien v rodine.
Príklad: Michal-M, Monika-M, Michaela-M, Viktória-V
M@M@M@V

Foto na plátno

Foto na plátno vyrobíme z Vašej fotografie.Foto na plátne Vám napneme na drevený rám vysokej odolnosti a osadíme ho závesným systémom, aby sme Vám ušetrili čas a námahu.Foto na plátno má najvyššiu kvalitu a odolnosť farieb voči vyblednutiu po dlhé roky.

Po rozbalení fotky na plátne si ho môžete ihneď zavesiť na stenu.Foto na plátno je použiteľná dekorácia takmer všade kde si zmyslíte.Byt či dom,kancelária či reprezentatívne miestnosti, tam všade sa obraz na stenu bude vynikajúco vynímať.Tlač na plátno je dostupná pre každého.Garantujeme nízke ceny a vysokú kvalitu tlače vašich foto obrazov.Nechajte si vytlačiť na plátno nezabudnuteľné okamihy z dovolenky,svadby,oslavy ako aj z bežného života.Objednajte si foto na plátne a skrášlite si svoje okolie.Obraz z fotky  na plátno za zľavové ceny.Zľava na fotoplátno len u Nás.

Plátno:
Používame špeciálne plátno,ktoré starostlivo vyberáme pre Vás až v Taliansku.Zaručujeme kvalitné prevedenie z fotografie na obraz na plátno.
Rám:
Používame borovicové drevo,ktoré osadíme závesným systémom pre ľahšiu manipuláciu s foto obrazom a pre jednoduché uchytenie fotky na plátne.
Tlač:
Tlačíme špičkovou technológiu v zastúpení značiek Mimaki.Vytlačené obrazy na plátne sú odolné voči UV žiareniu a vode.Zaručujeme dlhú životnosť a farebnú stálosť.Na tlač fotografii a foto plátna používame farby,ktoré nezaťažujú životné prostredie.
Balenie:
Fotoplátno resp. foto na plátno balíme do bublinkovej fólie.Fotoobraz na plátne následne obaľujeme do stretch fólie.
Napokon fotoplátno zabalíme do kartónovej krabice čim zabránime poškodeniu a následne posielame kuriérom až k Vám domov.

Fotoplátno Vám doručíme do 3 dní od prijatia objednávky.
Ku každej objednávke sa staviame individuálne a snažíme sa komunikovať so zákazníkom o akomkoľvek zásahu do fotografie.Fotoplátno pripravujeme s precíznosťou a kvalitou.
Pri objednávaní sa nemusíte registrovať ani inštalovať akýkoľvek software,stačí si jednoducho vybrať rozmer,odoslať fotografiu cez náš odosielací systém a my Vám foto obraz na plátne vyrobíme.
Pokiaľ by vaša fotografia nespĺňala veľkosť alebo nebola vhodná ihneď Vás kontaktujeme mailom, alebo telefonicky a navrhneme Vám riešenie.
Foto obraz na mieru Vám radi vyrobíme.Kontaktujte nás pri špeciálnych rozmeroch.

Prečo si vybrať práve nás?
-férové jednanie
-kvalitné prevedenie obrazov
-individuálny prístup k zákazníkovi
-rýchle dodanie
-nízka cena
-veľká škála rozmerov
-poradenstvo

Foto obrazy nájdete v každom obchode s dekoráciou, ale motívov je málo.Preto využite naše služby a spríjemnite si „look“ Vašej izby,kancelárie,apartmánov,chodieb.Dajte si vytlačit na plátno originálne fotografie z osláv,svadieb,dovolenk.Darujte fotoplátno svojmu partnerovi s Vašou spoločnou fotkou,starým rodičom môžete dať fotografie vnúčat. Foto obraz na plátne vytlačíme,zabalíme a dodáme až k vám domov.

Návod ako si objednať foto na plátno – https://onlinefotka.sk

Pripravili sme krátke inštruktážne video „Ako si objednať fotoplátno“ na našom e-shope.Vo videu sme zobrazili celý objednávkový proces od zadania našej adresy do prehliadača až po dokončenie objednávky fotky na plátne.Dúfame, že mnohým z Vás toto video pomôže pri lepšom orientovaní sa v našom obchode, a že si každý užívateľ bude svoju fotku na plátno vedieť sám objednať.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Náš príbeh – obraz na stenu”