10% zľavy na fotoplátno od Onlinefotka.sk

Pripravili sme pre Vás 10% zľavy na foto plátno pre všetky ponúkané rozmery.

Akciu sme nazvali „fotka na plátno 10%“

Ukazka fotoplatna,fotka na platne,foto na platno, fotky na platne,foto na platne

Zľava na foto na plátne vo výške 10% na všetky ponúkané rozmery je aplikovaná automaticky pri každom vybranom rozmere.Kvalitná práca a rýchle dodanie nie len to sú naše prednosti, ale aj zľavy a akcie na foto na plátne, bez ktorých by sme asi nemohli existovať. 🙂

Bez zliav sa nedá existovať.

Zprava, zľava, z každej strany. Zľavy vidíme v dnešnej dobe asi všade kde sa len pozrieme, potraviny, butiky s oblečením, atď…Tak je pochopiteľné, že sme sa k tomuto trendu museli pridať aj My.Pripravili sme pre vás zľavy až do výšky 10% na každý rozmer fotky na plátne, ale to nie je všetko.Máme pre Vás ešte jednu dobrú správu, keď nakúpite u Nás, a v pokladni nám dáte Like na našu FB stránku opäť dostanete zľavu, ale už nie 10%, ale iba 5% 🙁 – no nezúfajte je to zľava na celý nákup nie len na jeden foto obraz.

Celý nákup budete mať o 5% lacnejší vďaka našim akciám, ktoré sme pre Vás pripravili na celý rok 2017. Foto na plátno tak kúpite v porovnaní s konkurenciou oveľa lacnejšie, ale pozor nie je to na úkor kvality.Kvalita fotky na plátne je nekompromisná, tlačíme na bavlnené plátno, ktoré pre Vás vyberáme až v Taliansku, používame 12 farebnú tlačiareň, aby sme Vašim foto obrazom dodali tie najsýtejšie farby s najvernejšim odtieňom.

Foto na plátne za zľavové ceny je skvelý darček, a využijete ho na oslavy či pre vašu lásku, vhodný je do interiéru ako aj exteriéru.

Naše zľavy na foto na plátne platia až do odvolania.

Váš tím Onlinefotka.sk

Ďakujeme