Vytvorenie jedinečnej dekorácie s vašich fotiek-koláž na plátne

Čo robiť, keď sa blíži významný dátum a vy stále neviete, čo by ste mali podarovať svojim najbližším? Prečo sa nepokusiť o niečo originálne a osobné? Koláž na plátno s vlastnými fotkami je dokonalým riešením, ktoré zaručene poteší každého, kto si cení unikátnosť a originalitu. Veď čo môže byť lepšie ak nie darovať spomienky na nezabudnuteľné chvíle strávené spolu.

Čo vlastne tá koláž je ?

Koláž na plátno s vlastnými fotkami sa vyrába tlačením fotografií na plátno. Výsledkom je jedinečná dekorácia, ktorá odráža vaše spomienky a zážitky. Využitie moderných technológií v oblasti tlače a vysokokvalitného plátna zabezpečuje, že vaše fotografie na plátne budú vyniknúť v každom detailu a farbe, a tým vytvoria úplne nový zážitok z vašich najdôležitejších momentov.

Koláž je vlastne obraz z vašich fotiek vytlačených na plátne. Pre tým ako sa tam fotky dostanú, sa tieto usporiadajú buď chronologicky podľa vašich požiadaviek, alebo len tak voľnou rukou na kvalitné bavlnené plátno. Potom sa koláž odošle do tlače a výsledkom bude prekrásný obraz. Samozrejme si môžete koláž vytvoriť aj sami, a potom si túto vytvorenú koláž dáte vytlačiť ako foto na plátno.

Ako si objednať koláž na plátno ?

Objednať koláž na plátno je jednoduché a pohodlné. Stačí si vybrať obľúbené fotografie, potom si vybrať rozmer koláže a následne ich nahrať do nášho systému. Na základe vašich požiadaviek a výberu fotografií vytvoríme jedinečný grafický návrh koláže a ten vám odošleme na schválenie.

Ak grafický návrh vyhovuje, odošleme ho priamo do tlače, ak sa v ňom musia urobiť korekcie, náš tím sa o to postará a následne opäť pošle grafik koláž na schválenie.

Prečo by ste mali zvoliť koláž na plátno ako darček

Koláž na plátne s vlastnými fotkami je úplne originálny darček. Môžete si zvoliť svoje obľúbené fotky alebo fotky, ktoré pre vás veľa znamenajú a vytvoriť jedinečnú koláž, ktorá bude odrážať vaše spomienky na spoločne strávene chvíle.

Obraz z fotiek vám umožní zachovať vaše najkrajšie spomienky na mieste, kde si ich môžete každý deň pozerať a pripomínať si všetko čo vám je blízke. Tento darček môže byť pre niekoho veľmi emocionálny a osobný, pretože zobrazuje spoločné chvíle, ktoré ste spolu prežili.

Objednávanie koláže na plátno je rýchle a jednoduché. Stačí nahrať fotky, vybrať si veľkosť a rozloženie koláže. A my sa postaráme o rýchle vybavenie objednávky.

Ešte stále váhate ? 🙂