Čo kúpiť na deň matiek ? Predsa foto na plátne

Pomaly ale isto sa blíži deň matiek. Nezabudnite si tento deň zakrúžkovať perom v kalendári, aby ste na neho ani náhodou nezabudli. Tiež už uvažujete nad tým, čo svojej maminke k tomuto dňu podarovať? Samozrejme, kvietok, káva či obľúbená čokoláda sú klasické darčeky, ktoré potešia a nič nimi nemôžete pokaziť. Ak však chcete byť trochu kreatívnejší a chcete, aby darček vydržal dlhšie ako kvety vo váze, máme pre vás skvelý nápad. Dajte si u nás vyrobiť obraz resp. foto na plátno plný spomienok.

Mama je len jedna, preto fotka na plátne určite poteší

Vždy, keď sa na neho maminka pozrie, celkom istotne jej to vyčarí úsmev na tvári. Momenty s našimi najbližšími sú predsa v živote to najdôležitejšie. V našom e-shope si môžete vybrať z pestrej škály možností, ako spoločné spomienky zvečniť jedinečným spôsobom.

Medzi najobľúbenejšie darčeky patrí jednoduchá fotka na plátne. Takýto obraz môžete svojej mamke dať vytlačiť v rôznych veľkostiach, ale aj v čierno-bielom či farebnom prevedení. Veľkej popularite sa v našom e-shope tešia aj koláže vytlačené na plátno, ktoré si môžete vyskladať z obľúbených spoločných fotografií.

Oslávte deň matiek spolu s nami

Maminku možno poteší aj séria niekoľkých fotografií v rôznych rozmeroch. Najkrajšie spoločné momenty môžu spríjemňovať čas strávený v obývačke, spálni či v ktorejkoľvek inej miestnosti. Podobne ako jednotlivé fotky tlačené na plátno, aj série fotografií sú dostupné v rôznych variantách, v čierno-bielej, ale aj vo farebnej verzii.

Fantázii sa medze nekladú, na plátno si u nás môžete nechať vytlačiť portrét, spoločne strávené chvíle na dovolenke, na víkendovom výlete alebo momentky, ktoré sa vám podarilo zachytiť na poslednej narodeninovej oslave, na svadbe či pri inej príležitosti.

Obraz na plátne ako dokonalý darček

Obraz vytlačený na plátne, ktorý svojej maminke darujete, poslúži ako krásna dekorácia, ktorá zútulní ktorúkoľvek miestnosť v domove. Zároveň však vďaka nej bude mať maminka tie najkrajšie spomienky neustále na očiach, aby jej mohli vždy spríjemniť deň.

Oslávte deň matiek s nami. Podarujte foto na plátno so spoločnými chvílami svojej mamke..

Obraz na plátne ako dokonalý darček