Čarovné zimné fotky-Ako foto na plátno

Tak ako každé ročné obdobie, aj zima má svoje jedinečné čaro, ktoré sa oplatí zvečniť za pomoci fotografií, ktoré si potom u nás môžete nechať profesionálne vytlačiť na plátno. Keď už si nájdete dokonalé zasnežené miesto s krásnym výhľadom, ktoré si chcete uchovať na fotografii, je dôležité vedieť, ako na to, aby fotka následne vytvorila na stene dokonalý obraz.

Detaily sú podstatné aj vo svete fotografií

Našťastie, dnes už výrobcovia smartfónov s kvalitnými fotoaparátmi myslia na všetko. Nádherné detailné zábery snehových vločiek či iných čarovných zimných detailov vytvoríte napríklad vďaka funkcii makro. Ak sa rozhodnete pre fotenie portrétov v zimnej prírode, myslite na pestrý element, ktorý fotografii dodá šmrnc a zaujme už na prvý pohľad, napríklad farebný doplnok k oblečeniu.

Teraz, keď už máte za sebou to najnáročnejšie zo zimného fotenia, teda výber vhodného objektu, prostredia a nastavenia fotoaparátu, čaká vás o niečo jednoduchšia úloha, a to výber fotiek, ktoré si u nás necháte vytlačiť na fotoplátno.

Vyrobíme Vám aj fotku na plátno , ale aj koláž na plátne

V priebehu niekoľkých dní vám dokážeme zo zimných záberov vytvoriť dokonalú koláž vytlačenú na plátne, samostatnú fotografiu alebo dokonca sériu fotiek na plátne. Fotografie tlačené na plátno sú u nás dostupné v elegantnej čierno-bielej, ale aj v originálnej pestrofarebnej verzii, ktorá jedinečným spôsobom oživí akýkoľvek priestor.

U nás si môžete zvoliť rôzne veľkosti fotiek tlačených na plátno podľa vašich potrieb a preferencií, vďaka čomu si na svoje príde naozaj každý a ideálne doplnia každý priestor, od obývačky, cez spálňu, až po kanceláriu. Pre zákazníkov, ktorí sa neboja ísť do odvážnejších projektov, vyrábame aj fotosérie vytlačené na plátno. Zimná fotka vytlačená na plátno poslúži aj ako kreatívny darček.

Umelecké diela v mobile

Každý jeden obraz tlačíme na plátno najvyššej kvality, vďaka čomu budú vaše zimné fotografie vyzerať ako umelecké diela a v akomkoľvek priestore sa budú dokonale vynímať. Ak sa teda nebojíte skrehnutých prstov, vezmite fotoaparát alebo mobil a vyrazte do prírody fotiť zasneženú krajinu alebo zachyťte krásy zamrznutého zimného mesta.