Foto na plátne v ČB prevedení

Možno práve teraz uvažujete nad tým, aký obraz vybrať do vášho interiéru. Ak patríte k tým, ktorí preferujú interiér v neutrálnych farbách ako je čierna, biela a sivá, tak vám je asi jasné, že farebné obrazy by pôsobili veľmi rušivo. Máme pre vás skvelé riešenie v podobe fotky na plátne v čiernobielom prevedení. Čiernobiele fotografie pôsobia inak a dodajú vášmu interiéru elegantný a seriózny vzhľad.

Ak chcete byť originálni a vyniknúť, tak toto je presne ten správny dizajnérsky kúsok, ktorý potrebujete. Pripravili sme si pre vás článok, v ktorom sa dozviete viac o fotkách na plátne a našej ponuke, ktorá sa neodmieta. Čítajte ďalej.

Prečo je čiernobiele prevedenie jedinečné?

Čiernobiele prevedenie je určitou výzvou a vyžaduje si poriadnu dávku odvahy. Čiernobiely interiér zvyčajne odzrkadľuje osobnosť majiteľa a takéto prevedenie vôbec nemusí mať negatívny charakter. Čierna predstavuje eleganciu, aristokraciu a biela čistotu a vzdušnosť. Takýto vzhľad je veľmi sofistikovaný a vytvára dynamické prostredie. Najčastejšie si ho vyberajú práve muži.

Fotka na plátne v čiernobielom prevedení dokáže v priebehu niekoľkých minút pretvoriť všednú miestnosť na štýlovú. Pretransformovanie farebnej fotografie do čiernobielej jej dodá úplne inú atmosféru a prinúti nás oveľa viac vnímať detaily a línie. Napriek tomu, že fotografiu zjednoduší, dokážeme oveľa jasnejšie vnímať hru svetla a tieňa, ktorá je mimoriadne fascinujúca.

AKCIA: Tri čiernobiele obrazy za cenu dvoch

Zdá sa vám, že jeden obraz nestačí do vášho krásneho interiéru? Ako jediný na Slovensku vám vieme dať obraz zdarma. Ak ste sa rozhodli, že chcete viac ako len jednu čiernobielu fotku na plátne, tak táto ponuka je ako stvorená pre vás. Stačí ak si objednáte dva obrazy a tretí dostanete zdarma. Návod ako si uplatniť akciu 2+1 foto na plátne zdarma nájdete na našej stránke.