Tlač tak ako by si tlačil pre seba.

Toto je naše heslo od doby, kedy sme sa začali venovať tlači a predaju obrazov. Fotoobraz na stenu tlačíme ako by sme ich mali zavesiť u nás doma. Toto je dôvod prečo sú fotoobrazy od Onlinefotka.sk tak populárne. Veľa zákazníkov k nám príde s nedôverou pri nákupe, ale odchádzajú od nás spokojný.

Dôležitou súčasťou tejto spokojnosti je náš zákaznícky servis, ktorý je online temer nonstop a tak nemajú zákazníci vôbec žiadny problém sa opýtať či informovať o čomkoľvek (ale to je téma na samotný článok). Vždy sa držíme tohto hesla, pri každej objednávke nám hlavami prejde myšlienka, ako by sme vylepšili fotku, aby bola proste TOP.

Do tlače vkladáme dlhoročnú prax z grafického prostredia, ktorou disponuje náš grafik a autor článku. Reagujeme na požiadavky klientov a to bez akýchkoľvek otázok prečo? načo? koľko? a nehľadáme príčiny ako to nespraviť, ale hľadáme techniku ako to ešte viac zdokonaliť.

foto na pvc doske

Foto na plátne, foto na PVC doske, foto plagát.

Foto na plátno

Tlač na plátno je fenomén tejto doby. Nájdeme ho temer v každej domácnosti, či už modernej alebo nemodernej. Do každého obrazu na plátne vkladáme kúsok z našej duše, keďže každú fotku upravujeme ručne a nepoužívame k tomu žiadny automatický systém.

Fotky na plátne tlačíme na najkvalitnejšie plátno dostupné na našom a zahraničnom trhu. Osobne si pre neho chodíme do Talianska a preverujeme každý jeden meter jeho dĺžky. Naše plátno je zo 100% bavlny bez prímesy polyesteru a iných vedľajších produktov. Fotky na plátno po tlači napíname na drevené rámy.

Drevené rámy sú ručne vyrobené zo smrekového dreva, nepúšťajú živicu a preto sú bez problémov použiteľne v interiéri. Rámy sú spájané ručne, opäť nepoužíváme žiadnu automatiku. Plátno upevňujeme špeciálnymi spinkami k tomu určenými. Obraz by sme už mali hotový, ale ako ho zavesiť?

Závesný systém neprikladáme ku obrazu ako to robia iný, my ho rovno naskrutkujeme na fotoobraz a keď obraz rozbalíte je pripravený na zavesenie.

Tlac na platno, fotka na platne

Foto na PVC doske

Obraz na pvc doske je modernejšia forma prezentácie pre Vaše steny. Ide o tenučký, ale pri tom veľmi pevný obraz. Je hrubý iba 3mm no pevný ako by mal jeden centimeter. Foto na pvc doske pripravujeme nalepením vytlačenej fotky na monomerickú fóliu. Po tlači je fólia ešte potretá tenučkou vrstvou laku, ktorý zabezpečuje dokonalý lesk foto obrazu.

Lepenie prebieha zahriatím PVC dosky na určenú teplotu a nalepením fólie na dosku,  tým dochádza k eliminácii bubliniek, ktoré by inak pri lepení vznikli. Obraz na doske je bez rámu a bez potlačeného okraju, ciže okraje sú biele. Obraz je ľahko umývatelný, no pozor pri zlej manipulácii sa veľmi rýchlo môže poškriabať. Pvc doska je tiež osadená závesným systémom.

tlac na pvc dosku, foto na pvc doske

Foto plagát

Papierové fotky majú ešte aj v dnešnej dobe svoje čaro. Ešte väčšie čaro majú keď sú veľké ako „dvere“. 🙂 V našom obchode ponúkame tlač veľkoformátových fotografií na kvalitný fotopapier.ň

Fotoplagát resp. foto poster ponúkame v dvoch verziách.Matný a vysokolesklý foto papier zaručuje vysokú kvalitu vašich výtlačkov a naša tlačiareň im zaručuje dlhú životnosť aj pár desiatok rokov. Ciernobiele fotografie pre nás nie sú žiadným problémom. Foto papier používame od špičkového Nemeckého výrobcu o gramáži 200g/m2, čo ho predurčuje, aby zvládal aj tie najnáročnejšie podmienky. Foto plagát dodávame s obojstrannou páskou na jeho uchytenie na stene, alebo v ráme.