Darček na deň žien

Medzinárodný deň žien už klope na dvere a každý z nás má vo svojom živote ženu, ktorá je inšpiráciou, oporou a bez nej by sme sa jednoducho nezaobišli. Či už je to mama, partnerka, sestra alebo najlepšia kamarátka, jednoznačne si v tento deň (no nielen v tento) zaslúži trocha pozornosti navyše. Dávame vám preto do pozornosti fotodarčeky, ktoré sa na túto príležitosť hodia priam dokonale.

Foto na plátno na deň žien

Ponúkame vám pestrú škálu elegantných, ale aj vtipných fotodarčekov. Nech sa rozhodnete pre ktorýkoľvek, jednoznačne to bude jedinečný a originálny darček šitý na mieru. V našom obchode vám radi vytlačíme fotku na plátno, ktorá poslúži ako dokonalá dekorácia do ktorejkoľvek miestnosti. Fotky na plátne ponúkame vo farebnej, čierno-bielej verzii, v rôznych rozmeroch a pokojne vám vyrobíme aj celú sériu obrazov.

Ženu, ktorú sa chystáte prekvapiť, celkom iste poteší napríklad hrnček s potlačou s originálnym motívom. Tie, ktoré neustále rady dopĺňajú svoj šatník novými kúskami oblečenia, zas možno poteší bavlnené tričko s potlačou podľa vlastného výberu.

Jednoduchý, ale krásný darček na sviatok žien

Jednoducho, na svoje si u nás príde každá milovníčka kreatívnych a originálnych darčekov. Každý jeden fotodarček vyrábame s láskou a veríme, že to naši zákazníci vidia, cítia a dokážu to oceniť. Veríme, že darčeky nemusia byť drahé, dbáme preto, aby si naše fotodarčeky mohol dovoliť každý bez toho, aby tým musel vyprázdniť rodinný rozpočet.

Ak teda už máte vybratý svoj fotodarček, neváhajte a dajte nám vedieť. Prostredníctvom nášho webu vytvoríte objednávku už za pomoci niekoľkých jednoduchých kliknutí. Zadajte nám parametre, množstvo kusov či ďalšie požiadavky a my sa okamžite pustíme do práce. Každý jeden darček vyrábame z kvalitných materiálov od overených dodávateľov.

Rýchle dodanie obrazu z fotky na deň žien

Po dokončení hotový produkt starostlivo balíme do niekoľkých ochranných vrstiev a odovzdávame ho do rúk kuriérom, s ktorými spolupracujeme už roky. Tí hotové darčeky doručia až k vám domov už v priebehu 3 dní od vytvorenia objednávky. Neváhajte a objednajte si svoj ideálny fotodarček už dnes, taký darček občas napovie viac ako kytica kvetov.