Dekorácie do obývačky

Obývačka je zvyčajne priestor, v ktorom trávime väčšinu svojho času, keď sme práve doma. Mala by byť preto miestom, kde sa cítime naozaj dobre, dokážeme vypnúť, no zároveň poteší aj naše zmysly. To môžete dosiahnuť za pomoci vhodne zvolených dekorácií. Môžu byť nimi napríklad dekorácie do obývačky s vlastnými fotografiami. Možnosti sú v tomto smere neobmedzené. Môžete si dať u nás vytvoriť tapetu s jemnými farbami alebo veselými vzormi.

Fotky na plátno-plagáty-obrazy na pvc doske

Na požiadanie vám môžeme vyrobiť aj plagát v rôznych rozmeroch presne podľa vašich predstáv. Alebo vám pomôžeme vytvoriť na stene dokonalú koláž alebo sériu niekoľkých fotografií vytlačených na plátno. Dajte priestor svojej fantázii. Baví vás viac minimalizmus? Alebo chcete na stenu veľké dielo, ktoré perfektne vyjadrí vkus majiteľa? Pohrajte sa s tvarmi, s farbami a s prevedením.

Cenovo dostupné dekorácie

Ak si chcete byť istí, že nikdy nikam nebudete meškať, nechajte si u nás vyrobiť vkusné hodinky s vlastnou fotografiou. Dekorácie s vlastnými fotografiami v obývačke sú dôkazom toho, že vám nechýba originalita. Navyše, u nás si akúkoľvek dekoráciu zadovážite ekologicky, ale aj ekonomicky.

Aj keď totiž dovážame plátno od talianskych profesionálov a drevo na rám len z ekologických lesov, na cene sa to neodrazí. Niečo pekné si totiž zaslúži každý. Snažíme sa preto, aby sa vaše sny týkajúce sa dekorácií či fotodarčekov menili na realitu bez toho, aby ste museli vyprázdniť svoje bankomatové konto.

Skvelá podpora a porada pred nákupom

Okrem toho, dbáme, aby bola naša konverzácia so zákazníkmi vždy rýchla, priama a aby všetko prebehlo tak, ako má. Každú dekoráciu, ktorú si u nás necháte vyrobiť, starostlivo vlastnoručne zabalíme a kuriér ju až k vám domov doručí už v priebehu niekoľkých dní. Ak potrebujete s čímkoľvek pomôcť, sme k dispozícii. Veríme však, že tento proces zvládne každý sám. Je to jednoduché, stačí len pár kliknutí a ani neviete ako, za pomoci praktického závesného systému si už zrazu vešiate obraz doma na stenu.