Nálepky na stenu do detskej izby

Potrebovali by ste oživiť detskú izbu, no nie ste si celkom istí, ako na to? My vám radi poradíme. Horúcim trendom tohto roka sú okrúhle nálepky na stenu. Ak sa vám nechce vyťahovať štetce a vedrá s farbou a celý priestor vymaľovať, guličky na stenu sú na oživenie detskej izby ako stvorené.

Nalepte ich na stenu symetricky alebo bláznivo, zvoliť si môžete jednofarebnú, ale aj pestrú verziu. Nálepky na stenu nájdete v našom e-shope v rôznych veľkostiach, ale aj farebných prevedeniach, od výrazných farieb, ktoré rozžiaria každý priestor, až po jemné pastelové odtiene. Guličky už na prvý pohľad pôsobia, akoby boli na stenu namaľované. Ich výhodou je, že ich môžete kedykoľvek odlepiť bez toho, aby sa poškodil náter, na ktorý boli umiestnené.

Tapety do detskej izby

Skvelou voľbou do dievčenskej, ale aj chlapčenskej detskej izby sú tapety na stenu. Vďaka nalepovacím tapetám sa každé dieťa môže zrazu ocitnúť uprostred džungle, na zámku s princeznami alebo vo vesmíre či v akejkoľvek rozprávke.

Tapety vyrábame z kvalitných materiálov, sú odolné voči vode, UV žiareniu, ale aj voči poškrabaniu, vďaka čomu sú do detskej izby ako stvorené. Navyše, sú ľahko umývateľné, nemusíte sa teda obávať toho, že by sa počas kreatívnych hier vašich ratolestí nebodaj zašpinili.

Foto na plátno do detskej izby

Pri dekorovaní detskej izby ste v neposlednom rade mali myslieť aj na obrázky, ktoré dokonale doplnia každý priestor. U nás si akýkoľvek dizajn a vzor môžete dať vytlačiť na fotoplátno. Izbička tak bude naozaj jedinečná.

Obrazy vytlačené na fotoplátne ponúkame v rôznych prevedeniach a v rozmeroch podľa vašich potrieb a predstáv. U nás si môžete dať vyrobiť dokonca aj sériu niekoľkých fotografií, napríklad princezien či akčných hrdinov z obľúbených rozprávok. Značnej obľube sa u nás tešia aj koláže vytlačené na plátno.

Jednoducho povedané, u nás nájdete všetko, čo urobí z detskej izby dokonalý priestor na oddych ale aj na hry.