Fotka ako obraz na plátno

Hľadáte ideálny darček pre vašich blízkych? Fotka ako obraz poteší starších, ale aj mladých, mužov aj ženy. Môže poslúžiť ako dar na narodeniny, ale aj ako svadobný dar alebo ako pripomienka výročia. Najvzácnejším darom je totiž spomienka, tá však už nemusí ostať založená v priečinku vo vašom počítači alebo odložená v šuflíku v albume.

Teraz si môžete akúkoľvek milú spomienku zvečniť v podobe fotoobrazu, ktorý vyhotovíme presne podľa vášho želania. Fotografia ako obraz nemusí byť len darom pre niekoho iného, radosť ňou môžete urobiť aj sebe. Fotografie na plátno totiž vyhotovujeme v rôznych rozmeroch a tvaroch, môžu byť teda ideálnou dekoráciou do každej domácnosti.

Fotoobrazy vyhotovujeme na plátna tej najvyššej kvality. Tie sú zárukou toho, že aj po rokoch bude fotografia na plátne vyzerať presne ako v deň, kedy ste ju dali vyhotoviť. Môžete sa rozhodnúť pre farebnú alebo čiernobielu tlač, výroba fotoobrazu prebieha na profesionálnych strojoch, čo zabezpečí, že bude na fotografii na plátne viditeľný každý detail.

Fotka ako obraz na plátno-Fotka na plátno-Fotka na plátne-Onlinefotka.sk
Fotky ako obrazy-Foto obrazy na plátne-Onlinefotka.sk

Fotky ako obrazy na plátne

Plátna, na ktoré sa fotografie ako obraz tlačia, sú vyrobené z kvalitnej bavlny a majú štruktúrovaný povrch, vďaka čomu pôsobia ako umelecké dielo. Plátno, na ktorom je vytlačené výsledné dielo, je natiahnuté na skrytý drevený rám, ktorý si zachováva svoj tvar a časom sa nedeformuje.

Súčasťou dreveného rámu je niekoľko klinov umiestnených v rohoch obrazu, vďaka ktorým je možné v prípade potreby plátno opäť došponovať. Farby, ktoré sú pri tlači fotoobrazu využité, sú ekologické a bez zápachu.

Fotka ako obraz môže mať tvar štvorca, ale aj obdĺžnika, domov si teda môžete skrášliť obrazom, aký vám do interiéru najviac zapadne, či už si chcete na stenu zavesiť fotoobraz na výšku, na šírku alebo potrebuje fotografiu ako obraz väčších rozmerov, alebo naopak, hľadáte niečo malé.

Jednoduchá objednávka fotky na plátno

Fotky ako obraz si môžete objednať úplne jednoducho, stačí poskytnúť fotografiu, ktorú by ste na plátne chceli mať. O všetko ostatné sa postaráme my, od výroby až po bezpečné doručenie hotového výrobku k vám domov.

Jednoducho obraz na platno-Fotka ako obraz na stenu-Onlinefotka.sk