Foto na plátno vlastný rozmer

Poznáte ten pocit, keď pátrate v obchodoch, no nie a nie nájsť obraz či rám tých správnych rozmerov? Snáď niet univerzálnejšieho darčeka a doplnku do každej miestnosti ako je fotografia vytlačená na plátno. Sami si ju môžete navrhnúť a vytvoriť foto na plátno v toľkých obmenách a variáciách, až sa vám z toho zatočí hlava. Vedeli ste napríklad, že u nás máte možnosť dať si vyhotoviť fotografie tlačené na plátno v najrôznejších rozmeroch?

Obraz z fotky do detskej izby

Napríklad, do detskej izby sa hodí séria menších obrázkov s vlastným veselým námetom, zatiaľ čo obývačku, spálňu alebo pracovňu ideálne doplní fotoplátno väčších rozmerov. Bez ohľadu na to, pre aký rozmer sa napokon rozhodnete, všetky obrazy vytlačené na kvalitné plátno dovezené priamo z Talianska napíname na pevný, no pružný drevený blindrám, vďaka čomu sa obrazy časom nedeformujú, a to dokonca ani tie väčšie.

Koláž vlastných rozmerov

S radosťou vám vyrobíme aj koláž, ktorá bude pozostávať z vašich obľúbených fotografií. Pre tých najodvážnejších vyrábame aj série 5 obrazov vytlačené na plátno. Čo sa týka jednotlivých fotografií, ktoré vám vieme vyrobiť v čierno-bielej, ale aj vo farebnej verzii, dostupné sú v desiatkach rozmerov od 30×20 centimetrov až po 200×140 centimetrov.

Foto na plátno podľa seba

Keďže sa snažíme vyjsť v ústrety naozaj každému zákazníkovi, ktorý si chce ozvláštniť priestor obrazom podľa vlastných predstáv, vyrábame aj obrazy tlačené na plátno na mieru podľa vami zadaných rozmerov. Snažíme sa o rýchlu a efektívnu komunikáciu, ak teda máte v hlave istú predstavu o obraze, dajte nám vedieť a my sa ju pokúsime splniť.

Fotka na plátno zadarmo

Navyše, ako jediní na Slovensku vám dáme obraz zdarma. Ak si u nás objednáte dve fotografie vytlačené na plátno, tretiu s rozmermi 40×30 centimetrov od nás máte celkom bezplatne. Stačí si teda vybrať tie správne rozmery, fotky, ktoré si u nás chcete dať vytlačiť a my sa okamžite pustíme do práce, aby ste vysnívané diela mali u seba doma čo najskôr.