Fotka na plátno zdarma - Onlinefotka.sk

Foto na plátno zdarma

Čítate dobre, jediný na Slovensku, jediný v okolí, jediný v okolitých štátoch. Toto nie je žiadna sranda, ale pravda. Sme jediný kto Vám dá foto na plátno zdarma. Ako, prečo a podobné otázky, nájdete nižšie v článku.

Fotka na plátne zdarma - Onlinefotka.sk

Aký je v tom háčik, však zadarmo dnes nič nie je

Nadpis je síce pravdovravný, ale u nás neplatí. Jedine Onlinefotka.sk Vám dá obraz zdarma. Už viac ako  dva roky Vám vyrábame foto na plátno a iné produkty. Už viac ako dva roky Vám prinášame jedinečnú kvalitu a včasné dodanie. A už viac ako dva roky Vám nepretržite dávame foto na plátno zdarma.

Temer pri každej druhej objednávke v našom e-shope pribaľujeme našim zákazníkom obraz zdarma. Rozdali sme už viac ako 900 obrazov na plátne

Fotky na plátne zdarma - Onlinefotka.sk

Objednaj si dva obrazy a tretí je zdarma

Jediná podmienka, pre získanie foto na plátno zdarma je objednať si dva obrazy rôznych veľkostí a samozrejme jeden obraz 40x30cm. Ten bude samozrejme v pokladni odčítaný a teda bude zdarma. Kedže limity pre nás neplatia, obrazov môžete mať zdarma aj dva či tri.

Po každom druhom obraze je ten tretí automaticky zdarma. Znamená to, že keď si obrazov objednáte 6 a dva budú mať rozmer 40x30cm budú zdarma obidva.

Fotky na plátno - Akcia 2+1 zdarma - Onlinefotka.sk

Zdarma len foto na plátno

Akcia pre obraz zdarma platí len na foto na plátno, ak si náš zákazník objedná aj foto koláž na plátno nie je možne si uplatniť akciu obrazu zdarma. Do budúcna plánujeme akciu rozšíriť aj na iné produkty z našej dielne, ale to ukáže čas.

Fotografie na plátno zdarma - Onlinefotka.sk

Ešte ste sa nerozhodli ?

Ešte váhate či si obraz objednať, alebo využiť našu akciu 2+1 obraz zdarma ? Je najvyšší čas prestať zaháľať a začať nakupovať. Pre tri obrazy Vám stačí 13.20 €. Dva obrazy 20x20cm a jeden obraz 40x30cm môžete mať pri osobnom odbere už za 13.20€. Foto na plátno zdarma je pre každého.