Míľnikové kartičky čoskoro v predaji

V našom e-shope myslíme nielen na dospelých, ale aj na tých najmenších. Pre úplných drobcov máme k dispozícii roztomilé míľnikové kartičky. Vďaka nim si môžu rodičia každý dôležitý krôčik v živote dieťatka pripomenúť tou najkrajšou spomienkou. Či už oslavujete prvý mesiac, prvé kroky, prvého spoločného Valentína, Vianoce či Veľkú noc, prvé prerezané zúbky alebo prvý rok, vyrobíme vám míľnikové kartičky na fotenie pre bábätko na každú príležitosť.

Kartičky na fotenie

Kartičky na fotenie pre bábätko môžu byť vyhotovené vo farebnej alebo v elegantnej čierno-bielej verzii. Vytlačíme vám však na ne akýkoľvek vzor, ktorý sa vám k dôležitej udalosti, ktorú chcete zachytiť, bude najviac hodiť. Kartičky je možné doplniť aj nápisom podľa vášho želania. Míľnikové kartičky na fotenie pre bábätko vyrobíme presne podľa vašich predstáv, či už ide o kartičky pre malú princeznú alebo pre udatného princa.

Foto na plátno ako dekorácia do detskej izby

Samozrejme, pri míľnikových kartičkách naša ponuka nekončí. Aj detská izba si predsa zaslúži krásne dekorácie. Napríklad, fotky vytlačené na plátno nemusia visieť len v obývačke. Doprajte svojim deťom obraz s obľúbenou princeznou či s hrdinom z obľúbenej animovanej rozprávky. Vďaka nám môže mať obraz so svojím obľúbeným hrdinom na stene detskej izbičky každé dieťa. Nech už sa spolu s drobcami rozhodnete pre akýkoľvek motív, obrázok vytlačíme na bavlnené plátno tej najvyššej kvality.

Ekologické farby pre bezpečie tých najmenších

Farby, ktoré na tlač používame, sú netoxické a nezapáchajú, odolajú vode, ale aj slnečnému žiareniu. Každý z obrazov je natiahnutý na skrytom blindráme z pevného, no pružného dreva, ktoré sa časom nedeformuje. Ak sa vám naše výtvory páčia, s radosťou vám vyrobíme dokonca aj celú sériu obrazov alebo aj koláž.

Hodiny s potlačou-pre detičky

V žiadnej detskej izbe by nemali chýbať ani veselé hodinky s potlačou. Na hodinky s fotkou sú použité taktiež kvalitné materiály a sublimačná technológia, vďaka ktorým plnofarebná tlač dokonale vynikne. Vďaka praktickému uchyteniu jednoducho zavesíte hodiny s veselou fotkou kamkoľvek. Stačí si už len vybrať z našej ponuky to, čo srdce dieťaťa, ale aj rodiča poteší najviac.