Koláž na plátne

Bavia vás fotografie vytlačené na plátne? Verte, že bavia aj nás, ponúkame vám preto možnosť dať si u nás vyhotoviť nie jednu, nie dve ale rovno celú fotokoláž na plátne vytvorenú z vašich vlastných fotografií. Koláž vytlačená na plátne vyskladaná z vami zvolených fotografií je ideálnou dekoráciou do domácnosti, ale aj skvelým darčekom.

Fotokoláž na stene

Môžete si napríklad zavesiť doma do obývačky rodinný portrét, alebo deťom do detskej izby zaveste koláž na plátne vytvorenú z obľúbených fotiek s kamarátmi či so zážitkami z letného tábora, zo zoologickej záhrady či z rodinného výletu.

Alebo si kúsok domova vezmite so sebou do práce a zaveste si rodinnú fotokoláž na plátne v kancelárii na stenu.

Koláž na plátne z vlastných fotiek, fotky na platno v koláži

Darček ? Tak určite koláž na plátne

Ak plánujete koláž vytlačenú na plátne ako darček, ste na správnej adrese. Existuje nekonečné množstvo príležitostí, kedy sa taká koláž ako darček dokonale hodí.

Napríklad, nenájdete lepší svadobný dar. Darujte mladomanželom fotokoláž na plátne vyskladanú z ich obľúbených momentiek, alebo im neskôr pripomeňte výročie sobáša niekoľkými fotkami zo svadby vyskladanými do podoby koláže.

Fotokoláž na plátne aj v čierno-bielom prevedení

Nič nepokazíte ani v prípade, ak koláž darujete na narodeniny, meniny či pri inej príležitosti. Jednoducho, stačí si vybrať tie správne fotky, zvoliť si, či chcete farebnú alebo čierno- bielu variantu, usporiadať fotky tak, aby čo najviac lahodili oku a o zvyšok sa už postaráme my.

Do niekoľkých dní budete mať doma hotový produkt, ktorý vám alebo vašim blízkym bude robiť radosť celé roky, alebo dokonca desaťročia, ak sa o neho budete správne starať.

Koláže z fotiek,viac fotiek na plátno,koláž za najlepšie ceny, fotokoláž
Foto koláž z fotiek, maximálný počet fotiek na fotokoláž je 30ks, minimálný počet fotiek potrebných pre fotokoláž sú 2
Návrh koláže bezplatne

Navyše, fotokoláž na požiadanie vytvárame úplne bezplatne. Vy platíte len za bežný obraz vytlačený na plátno. Počet fotiek nie je nijak obmedzený, môžete dať absolútne voľný priechod svojej kreativite. Záleží len na vás, koľko, v akých farebných prevedeniach a v akých rozmeroch tam fotografie chcete mať, dbajte však, aby boli na finálnej koláži dobre viditeľné všetky potrebné detaily.

So zvyškom vám pomôžeme najlepšie, ako budeme vedieť tak, aby ste boli s výsledkom maximálne spokojní.