Nový rok nie je len časom novoročných predsavzatí a prianí, ale aj časom noviniek na našom e-shope, ktoré vás príjemne prekvapia, aj keď sú Vianoce už za nami. Odvážime sa tvrdiť, že neexistuje vhodnejší spôsob, ako tento rok začať, než nová dekorácia do domácnosti.

Čo poviete napríklad na foto tapetu na stenu s vlastným motívom? Môže ním byť čokoľvek, krajinka, ktorá navodí pocit pokoja a pohody v obývačke, princezné, dinosaury či vesmír do detskej izby pre tých najmenších alebo originálna dekorácia v kuchyni pre milovníkov dobrého jedla, byliniek či kávy. Alebo si u nás nechajte vyrobiť foto tapety z vlastnej fotografie. Steny s takouto jedinečnou dekoráciou vám budú závidieť všetky návštevy.

Ako dokonalý darček pre vašich blízkych poslúžia napríklad hodiny na stenu s vlastnou fotografiou, ktoré sú taktiež na zozname našich horúcich noviniek. Hodinky sa hodia do každej domácnosti, vyrábame ich v štýlovom drevenom, ale aj v modernom sklenenom prevedení.

Okrem toho, vzhľadom na to, že sa medzi našimi vernými zákazníkmi tešia značnej popularite, rozšírili sme naše série obrazov o niekoľko nových setov. Odteraz si u nás môžete kúpiť sady v nasledujúcich počtoch a rozmeroch:

3 dielny set: 3x 45x 30cm obraz

5 dielny set: 85x 40cm obraz a k tomu 4 obrazy 40x 40cm

6 dielny set: 55x 55cm obraz a k tomu 5 obrazov 25x 25cm

7 dielny set: 70x 70cm obraz a k tomu 6 obrazov 20x 20cm

9 dielny set: 9x 30x 30cm obrazy

 

Tu však zozname prekvapení ani zďaleka nekončí. Už čoskoro by do našej ponuky mali pribudnúť aj vankúše, ktoré si u nás môžete dať potlačiť fotografiou podľa vlastného výberu. Ak chcete vedieť, čo ďalšie sa bude tento rok v našej dielni diať, sledujte náš e-shop a pridajte sa k nám aj na Facebooku.

Budete tak vždy informovaní ako prví a nikdy vám neujde žiadna z našich noviniek.