Foto na plátno – ešte kvalitnejšie ako bolo

Do nového roka sme si prichystali zopár noviniek. Foto na plátno máme od teraz ešte v kvalitnejšom prevedení ako do teraz. V našom portfóliu materiálov nám pribudlo nové vysoko kvalitné bavlnené plátno. Aj napriek všetkým úskaliam dnešnej doby sa nám podarilo vydolovať maximum z trhových možností. A preto vieme od nového roka garantovať ešte vyššiu kvalitu fotky na plátne ako doteraz. 350g/m2 bavlnené plátno nám v tom len pomáha.

Nálepky na stenu-bodky

V našej ponuke od Januára nájdete aj dlho očakávané nálepky na stenu v tvare bodky. Vysoko kvalitné a EKO riešenie posúva interiérový dizajn na novú úroveň a my sa tešíme, že pri tom môžeme byť a zdieľať s Vami naše úspechy. Aj napriek tak kvalitnému materiálu ktorý používame si zachovávajú naše produkty stále priaznivé ceny.

Nálepky na stenu z fotky

Od 15.1.2023 si budete môcť u nás kúpiť ťiež nálepky na stenu z vlastnej fotky alebo grafického podkladu. Samolepiaca textília je dokonalou náhradou za tapety, ktoré sa používajú už desaťročia. Garantujeme kvalitné prevedenie a živé farby. Obrovskou výhodou je tiež, že sa nálepky dajú premiestniť zo steny na stenu kedykoľvek uznáte za vhodné.

Tlač fotiek opäť v ponuke

Od 15.1.2023 opäť zaraďujeme do našej ponuky tlač fotiek na papier. Najkvalitnejšou technológiou na trhu Vám budeme prinášať tie najkvalitnejšie výstupy z našich minilabov. Fotky ostávajú v nezmenených rozmeroch a to 9x13cm a 10x15cm. V blízkej dobe zatiaľ neplánujeme zaradiť iné veľkosti do výroby, ale človek nikdy nevie, možno aj motyka raz vystrelí 🙂

Zdražovanie sa nám nevyhlo

Bohužial. Aj nás zastihla dnešná doba inflácie a ostatných vecí s tým spojených. Po dlhých 5 rokoch sme museli pre rok 2023 zdvihnúť ceny našich produktov. Ceny, ale v porovnaní s konkurenciou, ktorá u nás na Slovensku je sú stále výrazne nižšie aj napriek zachovaniu kvality. Tešíme sa na nové zážitky, ktoré nám rok 2023 prinesie a dúfame, že ostanete s nami aj v tomto roku a skrášlite si interiér našim produktom ako je napríklad foto na plátno.