Foto na plátno ako odmena

Odmeňte sa za dobre naštartované novoročné predsavzatia tými najúžasnejšími fotodarčekmi. Už tradične možno mnohí z vás začínajú ďalší rok tým, že si stanovia niekoľko predsavzatí. Niekto sa možno rozhodol, že sa tento rok naučí nový jazyk. Iní zas možno chcú zhodiť niekoľko kilogramov a dať sa na zdravšie stravovanie. Nech ste sa rozhodli pre akékoľvek predsavzatie, dôležité je vedieť sa odmeniť. Nehovoríme o odmene v podobe desiatich krémešov alebo drahej dovolenky. Urobte si radosť dokonalým fotodarčekom. Taký originálny darček poteší nielen vás, ale aj vašich blízkych.

Všetky foto produkty skladom

V našej pestrej ponuke produktov si na svoje príde skutočne každý. Možno sa vám bude nový jazyk lepšie učiť, ak počas toho budete popísať kávu alebo čaj z obľúbeného hrnčeka s potlačou s fotografiou podľa vášho výberu. K cvičeniu vás zas možno motivuje tričko s vlastnou potlačou. Ak si chcete našetriť na letnú dovolenku, inšpirovať vás môže magnetka, na ktorú vám vytlačíme vašu obľúbenú momentku z poslednej dovolenky.

Kvalita je na prvom mieste

Nech sa rozhodnete akokoľvek, môžete si byť istí, že s motiváciou pri plnení predsavzatí vám veľmi radi pomôžeme. Na všetky fotodarčeky, ktoré v našej dielni vyrábame, používame len tie najkvalitnejšie materiály. V tričkách z kvalitnej bavlny sa budete cítiť ako v perinke. Hrnčeky s vlastnou potlačou zas vydržia celé roky ako nové.

Plátno zo 100% bavlny

Ak sa vám predsa len viac páčia fotky vytlačené na plátne, aj na tie využívame kvalitné štrukturované plátno zo 100 %. Kupujeme ho od dodávateľov, s ktorými máme dlhoročné skvelé skúsenosti. Zadajte nám objednávku podľa vašich predstáv už za pomoci niekoľkých jednoduchých krokov a my sa okamžite pustíme do práce.

Viacdielne obrazy na stenu z fotiek

Vyhotovíme vám nielen jednoduchú fotku vytlačenú na plátne, ale pokojne aj sériu niekoľkých fotografií, alebo dokonca aj koláž, a to v pestrom farebnom, ale aj čiernobielom prevedení. Aj keď už teda máme január za sebou, nezabúdajte, že nikdy nie je neskoro na nové predsavzatie, a teda ani na odmenu za úspech.