Meškáme 🙁

Ahojte priatelia, chceli by sme Vás informovať, že nám je ľúto, že meškáme s objednávkami ako aj to, že Vám nikto nedvíha telefón či neopíše na e-mail. Máme dovolenku do 15.04.2019. Nie však takú, na akú ste všetci zvyknutý. My pracujeme. Meníme technológiu výroby, obnovujeme náš „vozoví park“ výrobnej štruktúry. Vymenili sme už dve tlačiarne za nové modely, ešte nám ostáva jedna. Doplnili sme tlačiareň na magnetky a najpodstatnejšia zmena je, že už máme tlačiareň na fotky.

Nie je celkom možné odpísať na každý email, či zdvihnúť každému telefón, alebo odpísať cez Viber. Keďže pracujeme bolo by to irelevantné a nikam by sme sa nedostali.

Čo to pre Vás znamená ?

Čakajú na Vás veľké zmeny. Tlačiarne nám zvýšia hodinovú produkciu, to znamená, že budeme krátiť dobu čakania na objednávky. Od 01.05.2019 prechádzame na vybavenie objednávky do 3 dní pre všetky obrazy, ktoré máme v ponuke. Budeme sa snažiť dodržovať všetky uvedené termíny dodania, ktoré budeme mať v našich podmienkach. Foto na plátno budeme dodávať do 3 dní. Magnetky ako aj iné produkty max. do 4 dní od objednania. V tomto našom „akčnom“ pláne nám držte palčeky.

Tlačiareň na fotky

Od 1.6.2018 sa u nás z technických príčin nedali objednávať fotky na vyvolanie. Tomu je koniec ! Nový minilab je už nainštalovaný a aj v týchto chvíľach je v testovacom režíme. Tlačíme na ňom fotky v neporovnateľnej kvalite akú sme mali pred rokom. Najkvalitnejšie fotky na trhu sú z minilabu. Zmenili sme rozmery, no nie ceny, tie nám ostávajú nezmenené, ale nejaká zmena prišla. Pridali sme možnosť dať si fotky vyvolať matné fotky ako aj rozmer 9x13cm, ktorý bol u nás dlho vypredaný. Dodanie fotiek bude stanovené na max. 3 dni od objednania.

To ešte nie je všetko

Samozrejme by sme sa chceli všetkým naším zákazníkom ospravedlniť za meškanie ako aj za chyby spôsobené pri rýchlom vybavovaní objednávok. Samozrejme všetky naše prehrešky vybavíme k Vašej spokojnosti. Nebolo možné to urobiť inak, aj keď možno nebudete mať podobný názor, ale môžete nám veriť zvolená cesta bola tá najlepšia.

Držte nám palce, budeme sa snažiť všetko uviesť na pravú mieru a budeme sa snažiť všetko dotiahnuť do úspešného konca.