Foto darček

Čo môže urobiť väčšiu radosť, ako balíček darčekov, ktorý ste pre blízkeho vlastnoručne vybrali? Zvyčajne sa myslia darčekové koše plné sladkých či slaných dobrôt alebo alkoholu, to však ani zďaleka nie je jediná alternatíva. Prečo napríklad nevyskladať darček z originálnych fotodarčekov? V našej ponuke nájdete pestrý výber darčekov, od zábavných, cez elegantné, až po také, ktoré vám môžu roky pripomínať výročie, či už výročie sobáša alebo napríklad narodeniny alebo prvé spoločne strávené Vianoce.

Darček z fotky-hrnček s fotkou

Našimi favoritmi sú napríklad hrnček s potlačou s fotografiou podľa vášho výberu. Vďaka nim bude ranná káva chutiť vždy o niečo lepšie. Nemalej popularite sa medzi našimi zákazníkmi tešia tričká s vlastnou potlačou. Netreba však zabúdať ani na klasiku, akou je napríklad fotografia vytlačená na plátno, či už farebná alebo čiernobiela. Súčasťou nezvyčajného, no celkom určite originálneho darčekového balíčka môže byť aj zaujímavá koláž poskladaná z fotografií, ktoré privolávajú tie najkrajšie spomienky. Alebo dokonca séria fotografií vytlačených na plátno.

Foto na plátno ako darček

Do balíka sa vám poľahky zmestí aj magnetka s vlastnou potlačou. Ak chcete pridať niečo originálne, skúsiť môžete napríklad hodinky alebo poťah na vankúš s vlastnou potlačou. A celkom určite nič nepokazíte fotkou tlačenou na plátno, ktoré ponúkame v niekoľkých rozmeroch a prevedeniach. Jednoducho, pri výbere darčekov do darčekového balíčky sa fantázii medze nekladú. Len vy viete, čo vašich blízkych poteší najviac. Dajte nám vedieť, aká je vaša predstava a my sa postaráme o to, aby bol obsah balíka dokonalý.

Foto darček na mieru pre každého

Keďže pri výrobe fotodarčekov využívame len tie najkvalitnejšie materiály od rokmi overených výrobcov, každý fotodarček vydrží celé roky celkom ako nový. Pri výrobe sa snažíme myslieť aj na životné prostredie. Každý kus, ktorý bude súčasťou darčekového balíčka, balíme do niekoľkých ochranných vrstiev, aby boli darčeky počas prepravy chránené. Následne ich odovzdávame do rúk skúseným kuriérom, ktorí ich už v priebehu niekoľkých dní bezpečne doručia až k vám domov.