Prečo sme si vybrali spoločnosť GLS Slovakia

Spoločnosť GLS Slovakia je na trhu prepravy balíkov už nejaký ten rok. Veľká flotila vozidiel , presné a včasné doručovania, možnosť platiť u kuriéra kartou. Toto je len pár dôvodov prečo zvoliť pre svoje zásielky dopravcu GLS Slovakia.

Doprava a platba - kuriér GLS - Onlinefotka.sk
Kurier gls slovakia - Onlinefotka.sk

Naša opatrná voľba

V minulosti sme využívali inú kuriérsku spoločnosť, ale nebolo to ono. Balíky meškali, mali sme veľký počet reklamácií od našich zákazníkov. Obrazy sa doručovali s oneskorením aj jedného dňa a keď už konečne dorazili do cieľa, zákazník nám zavolal, že zásielka je poškodená. Musela prísť zmena.

Voľba padla na GLS Slovakia

Dostali sme pár cenových ponúk od spoločností, ktoré pôsobia na SVK doručovacom trhu už veľa rokov. Najvýhodnejšia sa nám zdala ponuka od GLS Slovakia. Nešlo nám prioritne o cenu (samozrejme išlo aj o to), ale o komfort pri doručovaní a služby s tým spojené. Kedže foto na plátno balíme špecifickým spôsobom, vybrali sme si ako doručovateľského partnera GLS Slovakia.

Naša voľba sa potvrdila hneď v prvé dni spolupráce. Zásielky prestali meškať, doručovanie bolo bezproblémové.

Kurier GLS Slovakia pri preprave foto na plátno - Onlinefotka.sk

Výhody spolupráce

GLS Slovakia Nám poskytla komplexný doručovateľský servis ako na Slovensku, tak v zahraničí. Výhody spolupráce by sme asi nezrátali na jednej ruke no aspoň niektoré Vám napíšeme.

  • Doručenie na druhý pracovný deň po odoslaní
  • Telefonické avízo
  • 3 pokusy o doručenie samozrejmosťou
  • E-mailové avízo
  • SMS avízo
  • Sledovanie zásielok v real-time čase

Tu je len pár no sú pre našu spoluprácu kľúčové a v konečnom dôsledku sú kľúčové aj pre našich zákazníkov.

Doručenie na druhý deň a 99% úspešnosť

So spoločnosťou GLS Slovakia sme zvýšili efektivitu doručovania našich výrobkov. Doručenie na druhý deň od odoslania nám priviedlo mnoho zákazníkov, ako aj to, že sme percento doručenia balíkov zvýšili na 99,7%. A to len vďaka kuriérom s GLS.

 Eliminovali sme poškodené balíky, a to o viac ako 90%.

Nśš ponúkaný tovar je krehký. O tejto skutočnosti je informovaný každý pracovník GLS Slovakia, čo sa nám potvrdilo po roku spolupráce, keď sme znížili poškodenosť balíkov o viac ako 90%, začo patrí celému tímu GLS naše poďakovanie.

Preco si vybrat gls slovakia na dorucovanie - Onlinefotka.sk

Spoluprácu sme rozšírili

Spolu tvoríme veľmi dobrú partiu, kuriér, ktorý k Nám chodí je úplne skvelý o Vaše fotky na plátno sa vždy postará ako by prepravoval zlato :). Na základe dobrej spolupráce sme rozšírili doručovanie balíkov aj do zahraničia samozrejme, že nám ich doručuje GLS Slovakia.

To nie je všetko.

Pár dôvodov prečo sme si vybrali na doručovanie našich balíkov GLS se Vám napísali, naše odporúčania sú na vysokej úrovni a ak ešte nie ste rozhodnutí či s GLS chcete spolupracovať, môžeme Vám túto kuriérsku firmu len a len odporučiť.

Chcel by som týmto vyjadriť poďakovanie za spoluprácu, a želám všetko dobré.