Prémiové foto na plátne

Premýšľate nad ideálnou dekoráciou do spálne, do detskej izby, do kuchyne či do obývačky? Máme pre vás skvelé riešenie, a to prémiové obrazy vyrobené z fotiek vytlačených na plátne, ktoré máte možnosť nájsť na našom e-shope.

Fotografie vytlačené na plátno sa dokonale hodia aj ako darček. Prekvapte svoju polovičku na Valentína alebo darujte rodičom či starým rodičom darček, ktorý zahreje pri srdci a na ktorý len tak nezabudnú.

Prémiová kvalita fotiek na plátno

Samozrejme, fotografie na plátne ponúkame len v tej najvyššej kvalite, avšak za prijateľnú cenu. Vďaka vysokej kvalite budú súčasťou vašej domácnosti celé roky bez toho, aby sa poškodili. Plátno je vyrobené zo 100 % bavlny a dovážame ho od výrobcu z USA. Spokojný by s ním bol aj profesionálny maliar.

Smrekové rámy na obrazy

Farby, ktoré používame, sú odolné voči vyblednutiu a zároveň sú ekologické, čo znamená, že neškodia životnému prostrediu. Ak plátno časom mierne povolí, je možné je jednoducho napnúť za pomoci drevených napínacích klinov. Plátno s fotografiou je natiahnuté na pružnom drevenom ráme zo smreku so šírkou 4cm a výškou 2cm. Súčasťou prémiovej fotografie je, samozrejme, aj závesný systém, s ktorým si obraz rýchlo a jednoducho zavesíte kdekoľvek sa vám to bude páčiť.

Obrazy odolné voči UV

Naše prémiové obrazy sú odolné voči vode aj UV žiareniu. Hotové obrazy balíme maximálne profesionálne, aby bezpečne dorazili až k vám domov. Každý jeden z prémiových obrazov je najprv zabalený do bublinkovej fólie. Druhým krokom je balenie do tzv. stretch fólie a napokon obraz balíme do kartónovej krabice.

Prémiové obrazy vytlačené na fotopláno doručujeme kuriérom už do 3 dní od vytvorenia objednávky. Tú v našom e-shope vytvoríte za pomoci niekoľkých jednoduchých krokov. Snažíme sa o to, aby boli obrazy vytlačené na plátno dostupné pre každého, a to rýchlo a jednoducho. So zákazníkmi komunikujeme férovo a ústretovo, snažíme sa pomôcť vždy, keď je to možné. Ak je to potrebné, poradíme, či už sa vaše požiadavky týkajú prevedenia či veľkosti fotografií.