Spomienky z dovoleniek na stene

Fotografie z ciest s priateľmi či z výletov s rodinou sú zvyčajne tie najlepšie. Neraz sa k nim radi vraciame aj po niekoľkých rokoch a spomíname s kým sme boli, kde sme boli, čo všetko sme videli a zažili a ako skvele sme ten čas strávili. Vzhľadom na to, koľko krásnych spomienok a pozitívnych emócií môže fotografia z ciest vyvolať, práve takéto fotky sa ideálne hodia ako dekorácia do domu, do bytu či do kancelárie a potešíte nimi aj každého milovníka jedinečných fotodarčekov vyrobených na mieru.

Viac fotiek z dovolenky na jednu fotokoláž

Samozrejme, nič nenahradí momentky a fotografie, ktoré vznikli v absolútne nečakaných situáciách. Kto by sa na takých nerád pobavil. Prečo by však takéto skvelé momenty mali ležať zatvorené niekde v šuflíku, v lepšom prípade založené vo fotoalbume? Povyťahujte ich zo zaprášených albumov, zo šuflíkov či zo zapotrošených počítačových priečinkov a nechajte si ich u nás oživiť. Z niekoľkých vami vybraných fotografií vám hravo vyrobíme napríklad dokonalú koláž.

Viacdielne obrazy na stenu s Vašími spomienkami

Vytvoríme vám sériu piatich, šiestich či dokonca siedmich čierno- bielych alebo farebných fotografií na stenu, vytvoríme vám plagát alebo aj obyčajnú fotografiu vytlačenú na plátno. Keďže používame kvalitné bavlnené plátno, drevené rámy a napínacie kliny získané z ekologických lesov a farby, ktoré nie sú toxické a nezapáchajú, dielo vám zavesené na stene vydrží aj celé roky. Predstavte si, že sa o desať rokov obzriete a tie najkrajšie momenty z vášho života vám budú pripomínať fotografie z ciest s priateľmi, sólo dovolenky, či nečakané víkendové výlety s rodinou.

Dekorácie, ktoré očaria

Jednoducho, niektoré spomienky naozaj stoja za to, aby sme si ich pravidelne pripomínali v podobe fotografií zavesených na stene v obývačke, v spálni či dokonca v detskej izbe. Ak zas chcete originálnym darčekom potešiť svojich najbližších, darujte im fotodarček, ktorý spoločné cesty zdokumentuje. Spoločné spomienky sú totiž niečo, čo vám nikto nevezme a oživené v podobe fotodarčeka sú ešte krajšie.