Tapeta na stenu s vlastným motívom

Neviete, čo s prázdnymi a fádnymi stenami? Už viac nemusíte celé dni vyberať farebné odtiene a nosiť si domov vedrá s farbami. Vydekorujte si steny v kancelárii či doma foto tapetami na steny. Fantázii sa medze nekladú, vybrať si môžete z tisícok rôznych motívov alebo si nechajte u nás vyrobiť tapetu na základe vami zvolenej fotografie.

Foto tapety na stenu

Foto tapety na steny vyrábame z materiálov tej najvyššej kvality, vďaka čomu sa s nimi jednoducho pracuje, zároveň však na stenách vydržia dlho. Sú odolné voči vyblednutiu aj vlhkosti, materiál však zároveň prepúšťa vzduch, vďaka čomu tapety vôbec nezapáchajú, a to ani po dlhšom čase.

Jedna tapeta je široká 65cm, pred vytvorením objednávky je preto dobré zistiť si, aké množstvo budete potrebovať. Na výšku vám tapety vyrobíme podľa vašich potrieb a predstáv, problém preto nepredstavuje ani dekorovanie miestností s vyšším či nižším stropom. Gramáž jednej vliesovej foto tapety 180g/m2.

Kvalitné vliesové foto tapety na stenu

Ak sa rozhodnete pre tapetu s fotografiou podľa vlastného výberu, môžete si byť istí, že na nej farby krásne vyniknú. Tapety vyrábame za pomoci 8- farebnej tlačiarne, pričom povrch tapiet ostáva matný, vďaka čomu sa vyhnete nežiaducim odleskom. Ak sa niečím nie ste istí, radi vám pred kúpou tapety poradíme prostredníctvom nášho e-shopu.

Tapety kdekoľvek do bytu

Tapetu možno jednoducho naniesť na akýkoľvek čistý, suchý, savý a zároveň hladký povrch, vrátane sadrokartónu, omietky či betónovej omietky. Pred aplikáciou sa uistite, že na stene neostali žiadne neželané nerovnosti.

Aplikáciu tapety na stenu zvládnete celkom jednoducho, stačí vám k tomu trochu voľného času a niekoľko pomôcok, ktoré si môžete zakúpiť online, napríklad valček na pritláčanie tapety. Súčasťou balenia, ktoré do niekoľkých dní bezpečne doručíme za pomoci kuriérskej služby priamo k vám domov, je aj špeciálne lepidlo na tapety, ktoré sa nanáša priamo na stenu. Nenáročné je nielen lepenie, ale aj čistenie tapiet. V prípade potreby ich stačí jednoducho jemne prejsť navlhčenou špongiou.