Tip na vianočný darček

Vianoce sú už z dverami, a Vy si lámete aký darček pre muža, aký darček pre svoju manželku či priateľku. Sme tu pre Vás. Originálný darček pre Vašich blízkých, alebo priateľov a známých. Darujte spomienky, na ktoré sa nezabúda. Viete čo poteší Vašu mamku či otca asi najviac ? Nie ? My to vieme.

Foto na plátno ako darček

Darček pre muža, ženu, priateľa či priateľku, darček pre mamu, otca alebo Vašich známych. Pre každého sa nájde. Foto na plátno je ideálny darček pre každého. Však čo je krajšie ak nie dať ako darček pre mamu foto na plátno s vytlačenými vnúčatami alebo rodinnú fotku detí.

Darček pre ženu ? Foto na plátno s fotkou z dovolenky, rodinných stretnutí alebo zo spoločného fotenia. Darček pre muža ? Dajte mu vytlačiť jeho miláčika (svoju vlastnú fotku, auto, ulovenú rybu, atď…), alebo niečo čo má rád. Priateľka sa poteší ak jej dáte ako darček obraz s fotky, so spoločne strávených chvíľ.

[asvc_call_to_action style=“2″ title=“Daruj obraz na plátno“ button_show=“kc-is-button“ button_text=“Darček na mieru“ button_link=“url:https%3A%2F%2Fonlinefotka.sk%2Ffoto-na-platne%2F|||“ icon_show=“yes“ icon=“fa fa-camera-retro“ title_f_size=“18″ desc_f_size=“14″ line_height=“1″ btn_bg_color=“#ffa8a8″ btn_hover_color=“#dd3333″ btn_color=“#000000″]Pár jednoduchých krokov, a darček na vianoce máte do 3 dní doma.[/asvc_call_to_action]
Tip na vianočné darčeky-Foto na plátno na vianoce-Onlinefotka.sk

Tip na vianočný darček

Vianočný darček je iba raz za rok, preto neváhajte a nenechajte si to na poslednú chvíľu. Garantujeme Vám zo skúseností za dlhé obdobie, že foto na plátno ako darček je skvelá voľba pre potešenie srdca i ducha.

Ušetríme Vám peniaze

Vraví sa, že na darčeku sa šetriť nemá, je darovaný z lásky. S nami to pôjde jednoduchšie. Obraz na plátno je najlacnejšie v našom obchode. Nikde inde ho za nižšiu cenu nekúpite. Kúp – Obdaruj – A ešte aj ušetri.

Darčeky pre každého

Naše komplexné služby zabezpečia, aby ste svoje dary mali na čas u seba doma. Tip na vianočný darček pre každého. Ponúkame Vám široké portfólio výrobkov.

  • Foto na plátno
  • Foto na PVC doske
  • Foto magnetky
  • Darčekové tabuľky pre novorodencov
  • Foto koláž na plátno
  • Viacdielne moderné obrazy

U nás si vyberie každý.

Nie len na vianoce

Darčeky sa nedávajú len na vianoce. Však ale to každý vie. Po celý rok sme k dispozícii, aby sme plnili Vaše priania a očakávania. Darujte spomienky, vytlačíme Vám foto na plátno s Vašou fotkou. Obraz s nezabudnuteľnými okamihmi s dovolenky, s rodinných osláv, svadby či iných príjemných zážitkov.