Foto na plátno v najvyššej kvalite

Fotky na plátno sa v súčasnosti tešia značnej popularite. Viete však ako sa vyrábajú? Pre svojich zákazníkov chceme len to najlepšie, prevedieme vás preto výrobou tohto produktu. Samozrejme, prvým krokom je kvalitný materiál. Na nekvalitnom plátne, ktoré je natiahnuté na slabom ráme, môže fotografia časom zmeniť tvar, foto na plátno ochabne, materiál by sa mohol oslabiť, popraskať a potrhať sa.

Avšak vďaka tomu, že na tlač vyberáme len tie najkvalitnejšie plátna, časom sa nepotrhajú. Plátno môže časom trochu ovisnúť, v našom e-shope však nájdete drevené napínacie kliny, vďaka ktorým drobnú chybu napravíte.

Fotka na plátno so závesným systémom

Sada napínacích klinov je však zvyčajne súčasťou hotového obrazu na plátne. Nemusíte byť žiaden domáci kutil, napínanie plátna za pomoci drevených klinov je úplne jednoduché. Navyše, plátno je natiahnuté na rám vyrobený z ekologického dreva, ktoré je však mimoriadne odolné, časom sa neláme ani nedeformuje. Vy teda budete mať doma kvalitné dielo a zároveň si vydýchne aj príroda.

Foto na plátno-farebné aj čiernobiele

Ďalším krokom sú kvalitné farby, vďaka ktorým si obraz dlhodobo zachová farebnosť, akoby práve čerstvo vyšiel z tlače. Fotografia na štruktúrovanom plátne z bavlny nebledne ani na slnku, je fotostála. Jednoducho, aj po rokoch bude obraz vyzerať ako nový.

Vďaka špeciálnym technológiám bude na fotografii na plátne viditeľný každý detail, a to v každom rozmere. Nemusíte sa teda obávať, že by bol obraz deformovaný alebo že by sa na ňom stratili pre vás dôležité detaily.

Velký výber rozmerov pre fotky na plátno

Posledným krokom je voľba zákazníka. Je úplne na vás, aký vzor si vyberiete či aký rozmer plátna vám bude najviac vyhovovať, na plátno vám vytlačíme čokoľvek. Vďaka niekoľkým jednoduchým krokom zadáte cez náš e-shop objednávku, prostredníctvom nej nám zároveň zašlete fotografiu prípadne motív, ktorý by ste chceli mať vytlačený.

Rýchlo doručenie fotiek na plátne

Do niekoľkých dní je dielo hotové a pripravené na odoslanie priamo domov k zákazníkovi. Samozrejme, počas balenia vždy dbáme o to, aby bol prevoz hotového fotoplátna maximálne bezpečný.