Obraz z fotky nielen do domácnosti

Obrazy sú súčasťou interiéru akýchkoľvek priestorov a dodávajú im jedinečný štýl. Ľudia sa vždy budú lepšie cítiť v miestnosti, ktorá je vkusne zariadená ako v takej, kde sú prázdne steny. Obrazy majú skvelú vlastnosť a to takú, že už po vstupe do miestnosti nám hneď prezradia, kde sa nachádzame. Určite ste si aj vy všimli, že kaviarne a reštaurácie sa zvyknú zameriavať najmä na farebné steny a obrazy, ktoré súvisia s ich priestormi.

Aj keď sa to môže zdať zvláštne, obrazy tvoria jeden z kľúčových prvok interiéru, vďaka ktorým sa k vám budú zákazníci vracať. Chystáte sa aj vy oživiť priestory a prilákať viac zákazníkov? My vám s tým pomôžeme. Čítajte ďalej náš článok.

Ako si vybrať obraz a neurobiť krok vedľa?

Váš výber obrazu, závisí od toho, aký priestor sa chystáte zariaďovať. Ak zariaďujete kaviareň alebo reštauráciu, tak je to celkom iné ako keď vyberáte obraz do domácnosti. Cieľom je vytvoriť taký priestor, v ktorom sa budú zákazníci cítiť dobre a budú k vám brať svoju rodinu, priateľov či známych. Návšteva kaviarne či reštaurácie je pre ľudí určitou formou relaxu, kedy si chcú dopriať aspoň trochu času pre seba medzi všetkými tými povinnosťami. Obrazy sú súčasťou interiéru aj iných priestorov ako sú:

  • kozmetické salóny,
  • kaderníctva,
  • kvetinárstva,
  • kancelárie,
  • lekárske ambulancie

a ďalšie.

Obraz by ste mali vyberať až na koniec, keď už máte celý priestor zariadený. Ak tak neurobíte, môže sa stať, že obraz, ktorý ste pôvodne vybrali nebude vôbec ladiť s interiérom.

Foto na plátne s výberom vlastného motívu

Možno práve teraz hľadáte obraz s vhodným motívom, ktorý by sa hodil do vašich priestorov, ale ani jeden nie je podľa vašich predstáv. My v onlinefotka.sk vám tento výber vieme výrazne uľahčiť. Vyrobíme vám obraz na plátne podľa akejkoľvek fotografie alebo obrázka, ktorý sa vám páči. Garantujeme vám vysokú kvalitu tlače a odolnosť farieb voči vyblednutiu. Už teraz sa tešíme na vašu objednávku.