Magnetky z vlastnej fotky-Svadobné magnetky

Magnetky s fotky nemusia znamenať už len suvenír dovezený z poslednej rodinnej dovolenky. S vhodne zvoleným motívom môžu poslúžiť napríklad aj ako moderný darček. Chcete si navždy zapamätať oslavu výročia či narodenín? Chystáte v blízkej budúcnosti svadbu?

Objednajte si u nás svadobné magnety s fotkou, z oslavy či s iným motívom, alebo zdobené svadobné magnety pre hostí. Magnetky s fotkou môžu poslúžiť ako milá spomienka na významnú udalosť, svadobní hostia sa zas takejto drobnosti, ktorá skrášli ich domov, určite potešia.

Svadobne magnetky z fotky-magnetky z fotky-magnetky z vlastnej fotky
Magnetky na chladničku-Magnetky z fotky na chladničku-Onlinefotka.sk

Magnetky na chladničku-Magnetky z fotiek na chladničke

Magnetka na chladničku môže poslúžiť nielen ako spomienka, ale dokonca aj ako krásne a kreatívne svadobné oznámenie vyrobené na mieru. Svadobné oznámenie totiž nemusí mať len formu klasickej papierovej pohľadnice, ktorá potom skončí založená v skrini.

Magnetky na chladničku môžu mať najrôznejšie tvary, rozmery a dekoráciu presne podľa vašich predstáv. Magnetky na chladničku môžu byť zdobené napríklad fotografiou podľa vášho výberu alebo textom, ktorý nám pri vypĺňaní objednávky zadáte.

Magnetky z fotky - Svadobne magnetky

Objednaj si ešte dnes magnetky z fotky, alebo svadobné magnetky. Magnetky pre svadobných hostí.

Magnetky z fotky ako darček

Svadobné magnetky nie sú  len kreatívny a originálny spôsob, ako svojim svadobným hosťom urobíte radosť, ale zároveň aj finančné nenáročný darček. Magnetku s fotkou alebo s textom nemá ako svadobné oznámenie alebo ako dar pre hostí každý, hostia si teda vašu svadbu budú pamätať ešte dlho.

Navyše, magnetky na chladničky vyrábame z kvalitných materiálov, nemusíte sa preto obávať, že by sa po čase znehodnotili. Je len na vás, ako ich ozdobíte, či už sa rozhodnete pre vtipný motív, ľudový vzor, fotku z dovolenky alebo váš obľúbený citát.

 

Magnetky ako darČek-Darcek z fotky-Magnetky na mieru
Lacne-magnetky-Magnetky-na-mieru-Magnetky-na-chladnicku-najlacnejsie-Onlinefotka.sk

Lacné magnetky z fotky-Svadobné magnetky na mieru

Objednávanie magnetiek na chladničku je u nás nielen lacné, ale aj veľmi jednoduché. Zadáte nám požadovaný motív alebo si vyberte šablónu a my vám pripravíme grafický návrh. Keď sa dohodneme na tom, ako má finálna magnetka na chladničku vyzerať, pustíme sa do výroby.

Vyrobiť vám môžeme jeden kus ale pokojne vám už do niekoľkých dní doručíme vo výhodnej cene a v najvyššej kvalite aj stovky kusov magnetiek s fotografiou či iným vzorom presne podľa vašich predstáv