Z vaších fotiek umelecké diela

Hľadáte originálnu dekoráciu do svojej domácnosti alebo darček, ktorý je užitočný a zároveň aj estetický?  Ďalej už hľadať nemusíte, ponúkame vám širokú škálu jedinečných, no cenovo dostupných darčekov, ktoré krásou a originalitou potešia dušu každého.

Foto na plátno-fotka ako obraz

Objednajte si u nás napríklad foto na plátno, ktoré poslúži nielen ako umelecké dielo, ale aj ako milá spomienka. Fotografie vytlačené na plátne ponúkame v najvyššej kvalite a zároveň aj v bezkonkurenčnej cene. Foto na plátno je vyrobené z kvalitnej bavlny, dreveného rámu a nezapáchajúcej farby, vďaka čomu je hotový produkt trvácny a v nezmenenej kvalite vydrží celé roky. Zároveň dbáme o to, aby boli všetky naše produkty ekologické a ich výroba nezaťažovala životné prostredie.

Foto na plátno - foto na plátne - obraz z fotky - Onlinefotka.sk
Lacné fotky na vyvolanie-Vyvolanie fotiek lacno-Lacne fotky online-Onlinefotk.ask

Vyvolanie fotiek online-Fotky online

Okrem fotografií na plátne ponúkame aj možnosť vyvolania fotiek online. Vyvolať si u nás môžete fotografie najrôznejších rozmerov, na matnom alebo na lesklom fotopapier, so zárukou vysokej kvality, priateľskej ceny a rýchleho a bezpečného dodania. Koláže z fotiek urobia radosť každému a poslúžia ako skvelá dekorácia do každej domácnosti.

Fotomagnetky-Magnetky na chladničku

Ak chystáte v blízkej budúcnosti oslavu narodenín alebo svadbu, na našom e-shope si môžete dať vyrobiť tie najkrajšie magnetky z fotiek, či so vzorom a textom podľa vlastnej voľby.

Magnetka na chladničku môže poslúžiť ako spomienka na významnú udalosť, ale aj ako drobný, no nápaditý dar pre svadobných hostí či dokonca ako kreatívne svadobné oznámenie, pri ktorom budete mať istotu, že „deň D“ bude pripomínať ešte dlho

Magnetky na chladničku-Magnetky z fotky na chladničku-Onlinefotka.sk
Foto na platne,fotky ako obraz

Sme tu pre Vás-Onlinefotka.sk

Všetky produkty objednané prostredníctvom nášho e-shopu sú vyrobené starostlivo a z kvalitných materiálov tak, aby robili budúcemu majiteľovi radosť dlhodobo. Zároveň však dbáme o to, aby sme udržiavali trvalo nízke ceny, ktoré sú priateľské k peňaženkám našich zákazníkov.

Navyše, dôležité je pre nás aj bezpečné a rýchle doručenie tovaru priamo k vám domov. Všetok tovar preto starostlivo balíme do niekoľkých ochranných vrstiev, aby k vám domov dorazil v čo najkratšom čase, v dokonalom stave a bol príčinou maximálnej spokojnosti.