Foto na plátno-Darček na Valentína

Sviatok všetkých zamilovaných už klope na dvere a vy ešte stále nemáte vymyslený darček pre svoju polovičku? Aj keď kvet jednoznačne vždy poteší, tento rok to môžete vybaviť o niečo originálnejšie, ako kúpou čokolády v tvare srdiečka alebo plyšovým medvedíkom. Napríklad, my vám všetkými desiatimi odporúčame vašu obľúbenú spoločnú fotku na plátne.

Tlačený darček na Valentína

U nás si môžete nechať vyrobiť pokojne aj celú originálnu sériu fotografií vytlačených na plátno. Poteší aj hrnček s fotkou podľa vlastného výberu alebo obliečka na vankúš. Nielen vašu polovičku, ale aj blízkych, na ktorých vám záleží, celkom iste poteší na valentína podarený milý fotodarček. Fantázii sa v tomto prípade medze nekladú. Či už túžite po niečom pestrom a veselom alebo skôr elegantnom v čierno-bielom prevedení, my vám vyhovieme.

Obraz na Valentína

Stačí, ak nám pošlete fotografie, s ktorými budeme pracovať, poviete nám, aká je vaša konkrétna predstava a my sa pustíme do práce. S fotografiami dokážeme hotové zázraky, na požiadanie vám pokojne vyrobíme aj koláž z vašich obľúbených fotografií. Všetky materiály, ktoré pri výrobe fotodarčekov používame, sú len v tej najvyššej kvalite. Vydržia preto celé roky a stále vyzerajú, ako boli zakúpené len nedávno. Farby nezapáchajú, sú odolné voči vode, ale aj slnečným lúčom.

Najkvalitnejšie darčeky na Valentína

Plátno, na ktoré fotky tlačíme, kupujeme od overených výrobcov a vďaka niekoľkoročným skúsenostiam ho spracúvame do podoby finálneho produktu rýchlo a efektívne. Plátno naťahujeme vždy na blindrám vyrobený z kvalitného pevného, no pružného dreva, ktoré pochádza z ekologických lesov, snažíme sa teda životné prostredie zaťažovať čo najmenej. Staráme sa aj o to, aby sa valentínske darčeky dostali k vašim blízkym načas.

Dodanie darčeku už do 3 dní

Hotové vami objednané produkty odovzdávame do rúk prepravcom, s ktorými máme dlhoročné pozitívne skúsenosti. Každý jeden výrobok starostlivo balíme do niekoľkých ochranných vrstiev, dbáme, aby sa až k vám domov dostal bez jediného škrabanca, a to už do 3 dní. Množstvo spokojných zákazníkov je dôkazom toho, že do toho skutočne dávame srdce, a to nielen na Valentína.